سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 114303
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » سایت دفع زباله ۲ شهرستان سلسله و دلفان ایجاد شود
Print This Post
معاون استاندار لرستان:

عاون استاندار لرستان به لزوم ایجاد سایت دفع زباله ۲ شهرستان سلسله و دلفان تأکید کرد و گفت: در صورتی که شهردارها از قانون اعمال شده در راستای انتخاب سایت دفن زباله تخطی کنند برخورد قانونی با آن ها انجام می گیرد.

به گزارش سلام دلفان، محمد اصلانی ظهر امروز در جلسه کارگروه پسماند لرستان که در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار شد بابیان اینکه درزمینهٔ بی‌خطر سازی زباله‌های پزشکی استان جلسات متعددی برگزار شده است اظهار داشت: خوشبختانه صنف دندان‌پزشکان استان در مطب زباله‌های خود زباله‌ها را بی‌خطر سازی  کرده و سپس به خارج از مطب انتقال  می‌دهند.

وی افزود: بر اساس توافقی که بین سازمان نظام پزشکی و بیمارستان تأمین اجتماعی منعقدشده زباله‌ها در بیمارستان تأمین اجتماعی دفن بهداشتی می‌شوند.

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: مقرر شد ظرف مدت ۱۰ روز آینده براساس ابلاغیه‌ای که از طرف سازمان نظام پزشکی به‌تمامی پزشکان سطح استان ارائه‌شده تمامی پزشکان استان بحث بی‌خطر سازی را در مطب‌های خود انجام دهند که با انجام این کار نظیر جامعه دندان‌پزشکان استان دفع بهداشتی به‌صورت اساسی و قانونمند انجام شود.

وی بیان کرد: در مطالعات طرح جامع شهرستان‌ها در راستای دفن بهداشتی زباله‌ها مکانی بین دو شهرستان سلسله و دلفان در نظر گرفته‌شده و مقرر می‌شود براساس قانون در منطقه‌ای که توسط مشاوران ذی صلاح مصوب شده این سایت اجرا شود.

اصلانی گفت: درصورتی‌که شهردارها از قانون اعمال‌ شده در راستای انتخاب سایت دفن زباله تخطی کنند براساس قوانین بهداشت و محیط برخورد قانونی با آن‌ها انجام می‌گیرد.

تسنیم

  1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
    اسفند ۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۲:۰۳

    شهر داران نور اباد و الیشتر را عین گاو می کشیم

  2. نویسنده دیدگاه: شهروند
    اسفند ۴, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۲۷

    آقای اصلانی اصلا جا نداره که آشغال الشتر بیاد نوراباد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار