سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 114659
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ستاد تسهیلات نوروزی در شهرستان دلفان تشکیل شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش میدهد؛

باید تمام مسئولان دلفانی همکاری‌های لازم را با ستاد تسهیلات نوروزی داشته باشند، تا بتوانیم در این ایام خدمات شایسته‌ای را به مسافران نوروزی ارائه دهیم.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی فرماندار دلفان  در جلسه کمیته ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان ضمن تسلیت ایام فاطمیه، اظهار داشت: باید تمام مسئولان دلفانی همکاری‌های لازم را با ستاد تسهیلات نوروزی داشته باشند، تا بتوانیم در این ایام خدمات شایسته‌ای را به مسافران نوروزی ارائه دهیم.

 

طولابی با ارائه وظایف هر اداره به مهم‌ترین کارهایی که در این مدت باید انجام گیرد اشاره و تأکید کرد که اداراتی از قبیل اداره گاز، شهرداری، اداره آب‌ و فاضلاب و برق وظیفه دارند که نسبت به پاک‌سازی مسیرهای حفاری شده اقدام کنند.

وی تصریح کرد: اداره نفت و پخش فرآورده‌های نفتی نسبت به جایگاه‌های سی‌.ان.‌جی، اصناف با برقراری گشت های خود بر خدماتی از قبیل تعمیرگاهای اتومبیل،قصابی ها و..نظارت کند.، راهداری، نصب و تعویض پلاکاردهای فرسوده شده، هلال‌احمر،با راه‌اندازی اکیپ‌هایی در مسیر راه‌ها، شبکه بهداشت اورژانس‌های بیمارستان و مراکز بهداشتی و آمادگی آمبولانس در زمان‌های نیاز را از ضروریات این ایام تا پایان روز چهاردهم فروردین اعلام کرد.

طولابی گفت: این شهرستان در مسیر ارتباطی استان های غرب و شمال غرب و جنوب کشور واقع شده و به همین دلیل بسیاری از مسافران نوروزی از این مسیر ارتباطی در ایام تعطیلات استفاده می کنند.

وی بیان کرد: همه بانک‌ها موظف هستند، در خصوص فعال بودن سیستم‌ها و کنترل دستگاه‌های خودپرداز اقدام کرده و نقدینگی کافی را در اختیار مسافران گذاشته و همه کشیکی را در این ایام داشته باشند، که مسافران با مشکل مواجه نشوند.

فرماندار دلفان افزود: هرگونه حفاری درسطح خیابان ها و معابر از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین سال آینده ممنوع خواهد بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار