سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 114666
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » سایت زباله منطقه “بادآور” نورآباد باید جمع آوری شود
Print This Post
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست دلفان:

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست دلفان بر لزوم ساماندهی و جمع آوری سایت موقت زباله در مسیر رودخانه بادآور نورآباد تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان، قاسم دلفانی رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان دلفان در دومین جلسه هم اندیشی اداره محیط زیست این شهرستان با اعضا شورای شهر نورآباد با تاکید بر اصل پنجاهم قانون اساسی عنوان داشت: حفاظت محیط زیست یک وظیفه همگانی و عمومی تلقی شده و فرهنگ سازی در این زمینه باید در اولویت برنامه های آموزشی قرار گیرد و همه نهاد ها مسئول شهر باید خود را در برابر آیندگان مسئول بدانند.

 

وی در ادامه به طرح اساسی ترین مشکلات زیست محیطی مربوط به شهرستان دلفان از جمله سایت موقت زباله و نخاله های ساختمانی در سطح شهرستان پرداخت و برلزوم  ساماندهی و جمع آوری سایت موقت زباله که در مسیر رودخانه بادآور قراردارد تاکید کرد.

دلفانی افزود: این سایت باعث آلودگی رودخانه می شود و باید برای رفع آلودگی زیست محیطی  آن اقدام شود لذا شهرداری و شورای شهر باید در تصمیم گیری های خود نسبت به الزامات زیست محیطی تعهد داشته باشند .

 1. نویسنده دیدگاه: صبا
  اسفند ۵, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۳:۳۶

  قیافشون که خیلی قشنگه بخصوص آقای …

 2. نویسنده دیدگاه: ملک محمد
  اسفند ۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۳۶

  اعضای عزیز شورای شهر در این تصویر چقدر حق بجانب ژست گرفته اند.انگار نه انگار که از ….بخار برخاسته و از ایشان بر نخاست. مثلا چه گلی به سر خودشان زدند در این چهار سال. حیف این رأی ها که حرامشان کردیم.

 3. نویسنده دیدگاه: sajad
  اسفند ۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۱:۱۳

  salam

 4. نویسنده دیدگاه: sajad9
  اسفند ۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۱:۱۴

  salam

 5. نویسنده دیدگاه: هتل آپارتمان مشهد
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۲۲

  مرسی سپاس فراوان از سایت خوبتون

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار