سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11470
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اداره تبلیغات اسلامی از رسانه های شهر تجلیل کرد
Print This Post

حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان ضمن قدردانی از زحمات طاقت فرسای اهالی خبر و رسانه…

سلام دلفان- اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان طی مراسمی از فعالان و خبرنگاران رسانه های مجازی شهرستان دلفان قدردانی کرد.

در این جلسه که روز پنج شنبه ۳۱ مرداد ماه انجام گرفت حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان ضمن قدردانی از زحمات طاقت فرسای اهالی خبر و رسانه بر اهتمام بیش از پیش خبرنگاران در فعالیت ها و فرهنگ سازی موضوعات اسلامی تاکید نمود و اظهار داشت رسانه بیش از هر چیزی میتواند در فرهنگ سازی و تغییر آداب و رسوم غلط مردم و همچنین تقویت فرهنگ های درست و اسلامی تاثیر گذار باشد.

به گزارش نسیم دلفان وی کار خبرنگاری را از مشاغل حساس و سخت و پر استرس دانسته و عنوان کرد مطمئنأ اگر در کار شما خلوص نیت و رضای حق نهادینه باشد بیشترین اجر و پاداش را نزد خداوند متعال خواهد داشت و مردم نیز قدردان شما خواهند بود.

در پایان این مراسم که با حضور خبرنگارانی از پایگاه های خبری سلام دلفان ، دلفان امروز و همچنین نسیم دلفان انجام گرفت با اهداء هدایای از خبرنگاران حاضر در مراسم قدردانی بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار