سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 115101
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مدیران دستگاههای‌ اجرائی پاسخگوی عملکرد خود در ایام تعطیلات باشند
Print This Post
فرماندار دلفان؛

شهرداری و راهداری موظفند با توجه به بارش ها و خسارت‌های وارده به سطح معابر و جاده‌های اصلی نسبت به ترمیم و لکه گیری جاده‌ها حداکثر تا قبل از ۱۵ اسفند اقدام نمایند.

به گزارش سلام دلفان،فرماندار دلفان از شبکه بهداشت و درمان دلفان خواست نسبت به آماده نمودن مراکز بهداشتی و درمانی خود اقدام نماید و جمعیت هلال احمر نیز سه پایگاه امداد و نجات در شهر و محورهای ارتباطی ایجاد نماید.
🔹طولابی گفت : شهرداری و راهداری نیز موظفند با توجه به بارش ها و خسارت‌های وارده به سطح معابر و جاده‌های اصلی نسبت به ترمیم و لکه گیری جاده‌ها حداکثر تا قبل از ۱۵ اسفند اقدام نمایند.
🔹فرماندار دلفان با تأکید بر ایجاد پایگاه فرهنگی، اطلاع رسانی و تبلیغی در ورودی‌های شهر، از شهرداری و میراث فرهنگی خواست نسبت به تهیه بروشورها و بنرهائی جهت معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و گردشگری دلفان اقدام نمایند تا مسافران شناخت کاملی از جاذبه‌های گردشگری دلفان داشته باشند .
🔹فرماندار دلفان با تاکید بر فعال شدن گشت‌های نظارت بر بهداشت مواد غذائی و قیمت اجناس گفت : سبد غذائی پیش بینی شده برای محرومان بایستی به نحو مطلوب در اختیار آنان قرار گیرد.

منبع:خبرگزاری صداوسیمادردلفان

  1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
    اسفند ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۲:۰۳

    منبع این خبرتون کجاست؟شما با صدا و سیما چه مشکلی دارید جناب سبزی عزیز!فردا خدمتتون تماس می گیرم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار