سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 115252
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تورهای گردشگری رایگان ایام نوروز در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود
Print This Post
مدیرکل میراث فرهنگی لرستان:

مدیرکل میراث فرهنگی لرستان گفت: تورهای گردشگری رایگان امسال در ایام نوروز در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، غلامرضا سلیمانی مدیرکل میراث فرهنگی استان لرستان اظهار داشت: با توجه به تأکید استاندار لرستان و انتخاب شهر خرم‌آباد به عنوان یکی از هفت شهر برتر گردشگری کشور، سعی شده است در نوروز  امسال خدمات ویژه‌ای برای جذب بیشتر گردشگران به استان ارائه شود.

وی افزود: در همین راستا، در نوروز امسال تورهای رایگان گردشگری برای بازدید گردشگران از آبشارها، غارهای تاریخی، تنگه شیرز و تالاب‌های استان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان لرستان عنوان کرد: چاپ و توزیع بیش از ۲۰۰ هزار کتابچه و بروشور برای توزیع میان گردشگران استان به منظور ارائه لیست آثار تاریخی و طبیعی گردشگری استان و معرفی مکان‌های اسکان مسافران و ارائه لیست هتل‌ها، مراکز اقامتی و مهمانپذیرها به همراه آدرس آن‌ها برای اسکان بهتر مسافران در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به چاپ ویژه نامه نوروزی معرفی آثار تاریخی و طبیعی به همراه نقشه استان، بیان کرد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای اداره کل میراث فرهنگی در حوزه اقتصاد مقاومتی و برپایی نمایشگاه صنایع دستی استان از دیگر خدماتی است که در ایام نوروز به گردشگران استان ارائه می‌شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار