سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 115427
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » کمترین پرداختی تسهیلات اشتغال‌زایی مربوط به شهرستان دلفان بوده است
Print This Post
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان اذعان کرد:

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:۳ هزار و ۷۵۵ میلیارد تومان امسال در حوزه اشتغال استان لرستان سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش سلام دلفان، علی آشتاب در جلسه اشتغال استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد به تنظیم سند اشتغال لرستان در سال ۹۴۴ اشاره کرد و اظهارداشت: بر اساس سند اشتغال استان سرمایه‌گذاری سه هزار و ۷۱۳ میلیارد تومان برای تمامی دستگاه‌های اجرایی استان پیش بینی شد که از این میزان سهم بانک‌های استان دو هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان، اعتبارات دولتی ۹۳۷ میلیارد تومان و سهم بخش خصوصی و آورده متقاضیان نیز ۶۵۲ میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: تا پانزدهم بهمن ماه امسال بانک‌های استان لرستان دو هزار و ۷۵۵ میلیارد تومان از سهم خود را پرداخت کرده‌اند و به نوعی ۱۲۹ درصد از سهم آنها محقق شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه ۱۰۹ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری  از محل اعتبارات دولتی تامین شده است، عنوان کرد: سهم متقاضیان و بخش خصوصی نیز که ۶۵۲ میلیارد تومان بوده پرداختی آن به ۸۹۱ میلیارد تومان رسیده است.

وی بیان کرد: مجموع  سرمایه‌گذاری پیش بینی شده سه هزار و ۷۱۳ میلیارد تومان بوده که  تاکنون این رقم به سه هزار و ۷۵۵ میلیارد تومان رسیده و ۱۰۱ درصد کل برنامه محقق شده است.

آشتاب تصریح کرد: بانک‌های خصوصی استان نیز در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی امسال ۳۵ درصد از سهم خود را عملیاتی کرده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: امسال بانک‌های ملت، ملی، کشاورزی، صادرات، توسعه صادرات، صندوق کارآفرینی امید، بانک صنعت معدن، رفاه و بانک سپه عملکرد مطلوبی در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی داشته‌اند و در بین موسسات نیز کوثر و بانک پارسیان بیشترین پرداختی و حمایت را در این زمینه داشته‌اند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان اظهارداشت: بانک‌های ایران زمین با ۵۸۱ میلیون تومان، پاسارگاد با ۶۶۲ میلیون تومان و بانک سرمایه با یک میلیارد و ۴۵۵ میلیون تومان کمترین مشارکت را در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی داشته‌اند.

وی افزود: امسال بیشترین پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مربوط به خرم‌آباد، بروجرد و دورود و کمترین پراختی مربوط به رومشگان، دوره چگنی و دلفان بوده است.

منبع:تسنیم

  1. نویسنده دیدگاه: کوروش ایرانی
    اسفند ۱۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۴۰

    آقای نماینده کجای پس چی شدروغنکاری میکروفن ؟بخدامحمدی وسوری روروسفیدکردیداوناصدشرف داشتن ب امثال شما.مردم بیچاره نورآبادچهارسال دیگه عقب افتادن .خدانمیگزره ازاین همه خیانت به جوانان دلفان که ب علت بیکاری معتادمیشن ونمی تونن زن بگیرن وتشکیل خانواده بدن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار