سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11587
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حجت الاسلام اسماعیلیان: دستگاه‌های لرستان در غنی‌سازی برنامه‌های هفته فرهنگ رضوی مشارکت کنند
Print This Post

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان خواستار مشارکت دستگاه های فرهنگی استان در برنامه های هفته فرهنگ رضوی شد.

 

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام علی اسماعیلیان در گفتگو با  مهر با اشاره به برنامه ریزی این اداره کل برای برگزاری هفته فرهنگ رضوی بیان داشت: در این راستا از همه دستگاه های فرهنگی استان دعوت شده است که در برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر برنامه های این هفته مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی جزئیات برگزاری این برنامه به اطلاع دستگاه های عضو رسیده است، بیان داشت: به طور کلی برخی دستگاه ها در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند اما هنوز برنامه های مشخصی از سوی آنها اعلام نشده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان غنی سازی برنامه های هفته فرهنگ رضوی را زمینه ساز ایجاد فضایی معنوی و تاثیرگذار در استان عنوان کرد و بیان داشت: ما علاقمند هستیم که دستگاه های مختلف در برگزاری برنامه های این هفته مشارکت داشته باشند تا بتوانیم طیف بیشتری را تحت پوشش برنامه ها قرار دهیم.

حجت الاسلام اسماعیلیان عنوان کرد: در این راستا دستگاه ها و نهادهایی چون اداره کل تبلیغات اسلامی، حوزه هنری، شهرداری، صدا و سیما، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و … می توانند در برگزاری برنامه های هفته فرهنگ رضوی سهیم شوند.

وی با تاکید بر ضرورت همگرایی میان دستگاههای فرهنگی استان بیان داشت: مشارکت دستگاه های مختلف در برگزاری برنامه های فرهنگی همچون هفته فرهنگ رضوی منجر به هم افزایی و در نتیجه تاثیرگذاری بیشتر برنامه ها می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار