سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 116405
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » راه اندازی دوباره مرکز معاینه فنی دلفان پس از چندین سال
Print This Post
گزارش تصویری:

پس از چندین سال، بالاخره مرکز معاینه فنی خودرو های سبک در شهرستان دلفان راه اندازی شد.

به گزارش سلام دلفان، پس از چند سال شهروندان دلفانی شاهد راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروی های سبک بودند؛ این مزکز پس از چندین سال با پیگیری آقای داریوش زارعی و همکارانش جهت خدمات به همشهریان دلفانی و حتی شهر های اطراف شروع به کار کرد.طی سال های گذشته ونبود مرکز معاینه فنی همشهریان دلفانی مجبور بودند که برای انجام معاینه فنی خودروهابشان به شهرهای اطراف بروند .

این مرکز یکی از مراکز تمام مکانیزه است که مجهز به سیستم آنلاین وسیتم دوربین پلاک خوان است.ساعت کاری آن، روز های عادی از ۸ صبح الی ۱۲ ظهر و از ۱۴ الی ۲۰ عصر می باشد که در ایام آخر سال جهت رفاه حال شهروندان ساعت کاری این مرکز افزایش پیدا کرده است.

لازم به ذکر است خودروهای که بیش از ۵ سال از عمر ساختشان می گذرد برای اخذ معاینه فنی به مرکز مراجعه کنند و خودروهای که در این مرکز امتحان می شوند در صورت مردود شدن تا ۱۵ روز از آزمون خود مهلت دارند برای امتحان مجدد مراجعه کنند و به رفع عیب خودرو بپردازند در غیر این صورت مراحل آزمون دوباره انجام می گیرد.

این مرکز با مدیریت آقای داریوش زارعی اداره می شود و آقایان صابر سبزی( کارشنناس فنی) و امین زارعی( اپراتور) و مهدی الماسی( آزمون گر) ابشان را در اداره این مرکزی یاری می کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۶:۱۹

  یه بنده خدای دیگه زحمتشو کشید.ولی چون این اقارابطه قوی تری با مسعولین داشت امتیازو بهش دادان۲

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   اسفند ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۰:۳۹

   برادر عزیز چرا ما بعد از چند قرن هنوز نمیخواهیم این دید منفی را از خودمون دور کنیم و با این دیدگاه که هیچ خیر و منفعتی نه برای خودمان دارد و نه برای این شهر مظلوم که درصد امار بیکاری در آن بیداد می کند تا الان بدترین ضربه ها را به این شهر زده ایم ایا خوب بود رانندگان زحمت کش برای یک معاینه فنی به خرم اباد و یا کرمانشاه می رفتند ؟ الان رسالت حضرتعالی تعطیل کردن این معاینه فنی است؟ در هر صورت منفعت آن برای شهرمان است کمی افق دیدت را وسعت بده تا خدا هم لطفشو شامل حالت کنه

 2. نویسنده دیدگاه: مراد
  اسفند ۲۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۹:۰۳

  کاش درست نمیشد اول افتخار کردیم که دیگر شهر های مجاور نمیریم ولی حالا پول ما رو برده ولی تایید نشدیم چند بار مراجعه کردم و بسته است این هم یه مدلشه تا پانزده روز بگذره و پول بدم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار