سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11709
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بازار در سالروز شهادت امام صادق(ع) تعطیل می شود
Print This Post
رئیس مجمع امور صنفی به سلام دلفان خبر داد:

ناصری گفت: بیش از 80 درصد هیئات مذهبی شهرستان را بازاریان تشکیل می دهند…

سلام دلفان- رئیس مجمع امور صنفی شهرستان دلفان گفت: به مناسبت شهادت حضرت امام صادق(ع)،بازاریان و مجموعه اصناف صبح دوشنبه را تعطیل می‌کنند.

ناصر ناصری امروز جمعه 8 شهریوردر گفت‌وگو با خبرنگار سلام دلفان  با بیان اینکه مجموعه بازاریان در سطح شهرستان با سیاهپوش کردن بازار در مناسبت‌های مختلف ایام عزاداری اهل بیت، ارادت و علاقه خود را به ائمه اطهار نشان داده‌اند، اظهار داشت: بیش از 80 درصد هیئات مذهبی شهرستان را بازاریان تشکیل می دهند و کسبه دلفانی در عرصه های مختلف انقلاب همواره پیشگام بوده اند.

وی افزود: به مناسبت شهادت حضرت امام صادق(ع) رییس مذهب شیعه و سالروز تدفین شهدای گمنام در شهرمان ، بازاریان دلفانی روز دوشنبه تا اذان ظهر مغازه های خود را  تعطیل و به عزاداری می‌پردازند.

وی تعطیلی بازار در ایام شهادت ائمه اطهار (ع) و توسل به آنان را موجب برکت و رونق کسب و کار دانست و افزود: توجه کردن به این مناسبت‌ها در تبیین شعائر اسلامی و اعتقادات مذهبی جامعه تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه شهرستان دلفان بیش از 3 هزار واحد صنفی فعال دارد، افزود: این اصناف تحت پوشش 15 اتحادیه همکاری لازم را  با مجمع امور صنفی این شهرستان دارند.

ناصری یادآور شد: بازاریان در روز شهادت حضرت امام صادق(ع) ساعت 10 صبح  با حضور در چهار راه  شهید مطهری و شرکت در دسته‌های با شکوه  عزاداری این روز را گرامی می‌دارند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار