سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 117484
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تعهد و مهربانی در ازای نامهربانی
Print This Post
گزارش تصویری؛

کارگر شهرداری ، از واژگانی است که که طی این چندسال اخیر تداعی کننده بی تدبیری و ناامیدی و‌ظلم مسئولین شهری به خصوص شهرداری و شورای‌شهر نمونه دلفان در حق این قشر زحمتکش است.

سلام دلفان– بدون شک یکی از زحمت کش ترین اقشار جامعه کارگرانی هستند که به صورت فصلی و دائم در شهرداری ها خدمت می کنند. هم مردم و هم مسئولین، خصوصا شهرداری و اعضای شورای شهر نسبت به این قشر زحمتکش تعهداتی دارند. یکی از کمترین تعهدات شهرداری نسبت به این افراد تامین مالی و پرداخت به موقع حقوق و مواعید این افراد زحمتکش می باشد.اما متاسفانه شهرداری نورآباد چندی است که به این قشر محروم کم مهری می کند و معوقات آن ها اعم از حقوق ماهیانه و عیدی سالیانه را به موقع پرداخت نمی کند.و علاوه بر نگرفتن عیدی، معوقات و دستمزدهایشان مجبور هستند در بهترینزمان سال در شرایطی که اکثر افراد جامعه و نیز مسئولین شهرداری در کنار خانواده هایشان هستند، این قشر زحمت‌کش و صبور دور از خانواده مشغول کار کردن و نظافت خیابان ها باشند.به امید روزی که همگان خصوصا شهرداری و شورای شهر تعهد خود را نسبت به این قشر زحمتکش عملی کنیم.

  1. نویسنده دیدگاه: م ع
    فروردین ۱, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۹:۳۱

    ای کاش این شورای شهر به وجود نمیامد تا حقوق اعضا شورای شهر که بعضا هم دو شغله هستند به این کارگران زحمتکش می رسید حقیقتا این شورای شهر نه اینکه هیچ کارایی برای شهر ندارد بلکه برای دولت نیز بار مالی دارد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار