سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 118689
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » استاندار لرستان این استان را به محل سیاسی کاری و شانتاژ تبلیغاتی تبدیل کرده است
Print This Post

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت :متاسفانه استاندار لرستان به جای اقدام و عمل در مورد معیشت و اشتغال ، لرستان را به محل سیاسی کاری و شانتاژ تبلیغاتی تبدیل کرده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرگزاری فارس از پلدختر ،سیدحمیدرضا کاظمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر بیان داشت: استاندار لرستان با گذشت بیش از سه سال هنوز نتوانسته اقدام موثری در راستای حل مشکلات اقتصادی ،معیشت،بیکاری و محرومیت استان و شهرستان پلدختر انجام دهد که در این خصوص ورود رییس جمهور به مسائل استان نیاز است .

وی خاطرنشان کرد: نامگذاری سال‌های اخیر با محوریت معیشت و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری ،نشان دهنده اهمیت معظم له به رفع معضلات مردم در این زمینه ها می‌باشد ولی متاسفانه استاندار لرستان به جای اقدام و عمل در مورد معیشت و اشتغال، لرستان را به محل سیاسی کاری و شانتاژ تبلیغاتی تبدیل کرده است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول ۱۰ ماه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی به خاطر مردم و توسعه استان، سعی کردم در تعامل با استاندار لرستان از این ظرفیت به نفع مردم بهره ببریم ولی متاسفانه اراده قوی مبنی بر رفع مسائل و مشکلات استان در سایه این تعامل اتفاق نیفتاد.

وی گفت: نماینده عالی دولت در استان لرستان به جای این که در راستای رفع مشکلات معیشتی و حل اشتغال مردم مظلوم لرستان به صورت عملی حرکت کند بیشتر به دنبال بزرگ نمایی و سیاسی کاری و عزل و نصب مدیران است.

کاظمی افزود: برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در استان تحت تاثیر سیاسی کاری مهندس بازوند استقلال رای و کاری ندارند و متاسفانه بیشتر وقت و توان استاندار لرستان صرف فشار به مدیران کل استان می‌شود.

وی تصریح کرد: حاصل این نوع رفتار و عملکرد تنها جابجایی‌های بی حاصل در سطوح مختلف مدیریتی است و به هیچ عنوان تاثیر مثبتی بر توسعه و اشتغال و بهبود معیشت مردم ندارد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع باعث نارضایتی و ناامیدی توده مردم نسبت به دولت خواهد شد .

کاظمی از بی‌برنامگی استاندار لرستان در قبال توسعه استان انتقاد کرد و خطاب به بازوند گفت: آقای بازوند در خصوص نتایج مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید،شورای برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری،اشتغال و حوادث غیر مترقبه مرتبط با شهرستان پلدختر به مردم گزارش دهید تا همه از چگونگی و کیفیت اجرایی این برنامه‌ها مطلع شوند.

وی ابراز داشت: آیا آقای استاندار از وضعیت خانواده‌هایی که نان مورد نیاز خود را از طریق کارت یارانه تهیه می‌کنند خبر دارد؟ یا از وضعیت خانواده‌هایی که هر کدام یک یا دو نفر جوان بیکار با مدارک تحصیلی دانشگاهی دارند اطلاع دارد؟ یا شرمندگی نمایندگان مردم در مقابل خیل عظیم بیکاران را می‌بیند ؟

کاظمی با بیان این که در پیگیری مطالبات مردم حوزه انتخابیه خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد افزود: در روز دهم فروردین ماه،طبق اطلاع قبلی و بنا به دعوتی که از بنده برای شرکت در برنامه بازدید از پروژه آبرسانی به عمل آمد، استاندار لرستان در اقدامی قابل تامل برنامه را لغو کرد.

وی تصریح کرد: بنده نیز به احترام مردم و در پاسخ به این بی برنامگی که آن را توهینی به مردم منطقه می‌دانم، در جلسه‌ای که ثمری برای مردم ندارد شرکت نکرده‌ام.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: از سر دلسوزی و علاقه‌ای که به ریاست محترم جمهور و دولت تدبیر و امید دارم، در صورت عدم تغییر رویه استاندار لرستان، نامه‌ای سرگشاده در خصوص مسائل و مشکلات استان لرستان و حوزه انتخابیه‌ام به دکتر روحانی ریاست محترم جمهور خواهم نوشت .

 1. نویسنده دیدگاه: امیر پارسا
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۹:۲۳

  احسنت بر این نماینده عزیز
  اکثر مدیران بدون اجازه استاندار آب هم نمی‌خورن، مثل مدیر کل بهزیستی ،البته حق دارم چون فقط استاندار از آنها حمایت کرده وگر نه تا حالا جابجا شده بودن

 2. نویسنده دیدگاه: ف ع
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۱:۳۲

  جناب اقای کاظمی کدام مسئول از این کشور به فکر مردم هست تا استاندارلرستان که همش سیاسی کاری میکنند دومیش باشند خدا خیرت بده همشون سر وته یک کرباسند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار