سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11916
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دبیر اجلاس های سراسری نماز کشور: 300 نفر در اجلاس سراسری نماز لرستان شرکت می کنند
Print This Post

معاون فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز و دبیر اجلاس های نماز کشور گفت: قرار است 300 نفر از میهمانان کشوری و استانی از صاحبنظران و اندیشمندان حوزه فرهنگی و اجتماعی در اجلاس سراسری نماز در لرستان شرکت می کنند.

به گزارش سلام دلفانˈسیدمحمد عبداللهیˈ روز سه شنبه در گفت و گوی  با ایرنا افزود: با توجه به برگزاری آتی اجلاس در روزهای 13 و 14 شهریور، فردا صبح آیین افتتاحیه این اجلاس در دانشگاه لرستان برگزار می شود اکنون تمامی مقدمات برای برگزاری مطلوب این نشست فرهنگی فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه اجلاس سراسری نماز در لرستان با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز می شود، اظهار داشت: پس از آن سخنرانی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد و گزارش از روند فعالیت های اجلاس توسط استاندار لرستان را خواهیم داشت.

وی سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور و شورای سیاستگذاری اجلاس نماز و سخنرانی آیت الله حائری شیرازی را از دیگر برنامه های صبح اجلاس نماز در لرستان عنوان کرد.

عبداللهی با اشاره به اینکه اجلاس به مدت دو روز در خرم آباد برگزار می شود، اضافه کرد: پس از برگزاری آیین افتتاحیه اجلاس، ارائه نتیجه کارگروههای استانی توسط دبیران شورای مناطق ستاد اقامه نماز کشور انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخی از سخنرانی های این اجلاس عصر چهارشنبه در محل دانشگاه لرستان برگزار می شود، اظهار داشت: همچنین آیین اختتامیه این اجلاس صبح روز پنجشنبه 14 شهریور سال جاری برگزار خواهد شد.

وی به حضور رییس مجلس شورای اسلامی و دو نفر از وزیران دولت در این اجلاس اشاره کرد و گفت: در مجموع یک هزار و 586 مقاله به دبیرخانه اجلاس ارسال شد که در روز برگزاری اجلاس 20 مقاله برتر در قالب نشست های تخصصی ارائه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار