سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11918
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مقالات برگزیده بیست و دومین اجلاس سراسری نماز معرفی شدند
Print This Post

هیات داوران بیست و دومین اجلاس سراسری نماز از مجموع یک هزار و 600 مقاله ارسالی 20 اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، براساس این گزارش در موضوع ˈ نماز و سبک زندگیˈ محمود فتح آبادی با ارسال مقاله

ˈرسالت رسانه های گروهی در ترویج فرهنگ نمازˈ از استان فارس عنوان نخست، مهسا بیرانوند با مقاله

ˈهوش فرهنگی و نقش آن در گرایش به نمازˈ از لرستان عنوان دوم و اعظم رحمت آبادی با مقاله فرهنگ سازی اقامه نماز در سیره پیامبر(ص) از خراسان رضوی عنوان سوم و محمدحسین رجائیان با مقاله

ˈعوامل درون مدرسه­ای بر میزان حضور دانش آموزان متوسطه اصفهان در نماز جماعتˈ از اصفهان عنوان چهارم را کسب کردند.

همچنین در محور نماز و سلامت اقتصادی، علی نظری با مقاله حوزه های معنایی صلاة در قرآن کریم با تأکید بر مفاهیم اقتصادی از خرم آباد، اسماعیل خارستانی با مقاله نماز و کسب روزی حلال از منظر آیات و روایات از تهران، فاطمه سیفی با مقاله شاخص های زندگی مطلوب اسلامی و اقتصاد سالم در آیات و روایات از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین حسین علی فاتحی با مقاله نقش نماز در ارتقای انگیزه برای کار مفید از کهگیلویه و بویر احمد و معصومه وحیدی با مقاله تأثیر نماز بر وجدان کاری از فارس عناوین چهارم و پنجم این موضوع را کسب کردند.

در محور ˈسبک زندگی و اقتصاد سالمˈ نیز مهرانگیز خاکسار با مقاله نماز و آرامش در نوجوانان از چهار

محال و بختیاری، حسین بافکار با مقاله بررسی نقش و آثار نماز در سبک زندگی فردی و اجتماعی از قم ، صدیقه نظرعباسی با مقاله نماز و شکل گیری سبک زندگی اسلامی از گلستان، علی میر با مقاله نقش نماز بر مؤلفه های فرهنگ سازمانی از لرستان، محمد عبدالحسین زاده با مقاله واکاوی پیامدها و آثار اقامه نماز در ایجاد و گسترش سبک زندگی اسلامی از یزد و فاطمه سهرابی با مقاله رابطه سبک زندگی اسلامی با شادکامی و رضایت از زندگی از کردستان به ترتیب عناوین برتر را از آن خود کردند.

براساس اعلام هیات داوران در محور ˈنماز و کاهش آسیب های اقتصادیˈ نیز مرتضی حبیبی سی سرا با مقاله بازخوانی راهکارهای مبتنی بر نماز در فروکاهی مسأله تجمل گرایی از قم، سید علی سیدی با مقاله بررسی آفات نپرداختن زکات و تأثیر آن در جامعه از دیدگاه قرآن و سنت از قم، کریم کوخایی زاده با مقاله بررسی نقش نماز در پیشگیری از جرائم و انحرافات اجتماعی از ایلام، مسعود سعادت مهر با مقاله نقش باورهای دینی در کاهش جرائم اقتصادی در استان لرستان از خرم آباد به ترتیب در رده های برتر قرار گرفتند.

براساس این گزارش در موضوع آزاد نیز رامین محرمی با مقاله نماز و مفاهیم رمزی آن در مثنوی معنوی از اردبیل به عنوان برتر انتخاب شده است.

بیست و دومین اجلاس سراسری نماز با حضور جمعی از شخصیت ها و مقامات و مسئولان کشوری، 13 و 14 شهریورماه به میزبانی استان لرستان در خرم آباد برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار