سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11924
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رییس مجلس شورای اسلامی به لرستان سفر می کند
Print This Post

دبیر ستاد اقامه نماز لرستان گفت: رییس مجلس شورای اسلامی به منظور شرکت در بیست و دومین اجلاس سراسری نماز به این استان سفر می کند.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام و المسلمین ˈعابدین درویش پورˈ روز سه شنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود: قرار است یکی از سخنرانان اصلی این اجلاس علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی باشد.

وی با اشاره به اینکه پیش از قرار بود دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ایران در اجلاس سراسری نماز در لرستان حضور داشته باشند، اظهار داشت: حضور رییس جمهوری در حال حاضر لغو شده و قرار است تعداد دیگری از مسوولان رده بالای کشوری حضور داشته باشند.

وی تصریح کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر آموزش و پرورش از دیگر میهمانان ویژه اجلاس سراسری نماز در لرستان هستند که فردا در این نشست حاضر می شوند.

حجت الاسلام درویش پور افزود: همچنین رییس ستاد اقامه نماز کشور، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و دیگرمسوولان کشوری در این اجلاس حضور خواهند داشت.

وی اضافه کرد: در مجموع یک هزار و 600 مقاله از اندیشمندان حوزه نماز به اجلاس سراسری نماز در لرستان ارسال شده است که قرار است مقاله های برگزیده روزهای 13 و 14 شهریور امسال در این اجلاس ارائه شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار