سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11926
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو میلیارد ریال صرف بهینه سازی و ارتقا ظرفیت شبکه تلفن همراه نورآباد شد
Print This Post

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان از صرف دو میلیارد ریال برای بهینه سازی و ارتقا ظرفیت شبکه تلفن همراه نورآباد خبر داد.

به گزارش سلام دلفان مسیب قبادیان در گفتگو با  مهر با اشاره به فعالیتهای انجام شده برای ارتقا شبکه تلفن همراه در شهرستانهای مختلف استان اظهار داشت: در این راستا طی ماه گذشته سه سایت BTS در مناطق گیرچان، افلاک خرم آباد و مخابرات پلدختر راه اندازی شد که بخش مهمی از مشکلات ترافیکی مشترکین این مناطق را رفع کرد.

وی با بیان اینکه برای بهره برداری این پروژه های مخابراتی اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال هزینه شد، افزود: در استمرار فعالیتهای در دستور کار در این زمینه به منظور تکمیل پوشش جاده ای نورآباد به هفت چشمه سایت جدید “بی تی اس” در این منطقه راه اندازی شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان با بیان اینکه برای انجام این پروژه مخابراتی اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال صرف شده است، افزود: با راه اندازی سایت جدید تلفن همراه در جاده نورآباد به سمت هفت چشمه این مسیر به طور کامل تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار گرفت.

قبادیان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه ارتقا ظرفیت و بهینه سازی شبکه تلفن همراه در استان از برنامه های جدی در دستور کار این شرکت است، بیان داشت: در حال حاضر این شرکت معوقات زیادی نزد مردم دارد که در صورت پرداخت این مطالبات می توان روند اجرای پروژه های این حوزه را تسریع کرد.

وی با یادآوری اینکه این پروژه مخابراتی در راستای پوشش مطلوب تر و بهتر تلفن همراه در سراسر استان در حال اجرا است، افزود: همچنین هم اکنون پروژه های مخابراتی متعددی در راستای پوشش تلفن همراه درسطح بزرگراه ها، آزاد راه و جاده های اصلی استان در دست اجرا است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار