سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11970
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمريکا: حمله به سوريه پيام به ايران است
Print This Post

وزیر خارجه آمریکا در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا اعلام کرد حمله نظامی به سوریه پیام آشکاری نسبت به مخالفت آمریکا با استفاده از سلاح های کشتار جمعی ارسال خواهد کرد.

به گزارش سلام دلفان، تسنیم به نقل از ای‌بی‌سی‌نیوز نوشت: وزیر خارجه آمریکا در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا اعلام کرد حمله نظامی به سوریه پیام  شدیدی نسبت به مخالفت آمریکا با استفاده از سلاح های کشتار جمعی ارسال خواهد کرد.

به گزارش این شبکه ایران تبدیل به یکی از مهم ترین موضوعات در ارتباط با اقدام احتمالی آمریکا در سوریه شده است. جان‌کری در نطق کوتاه خود در جلسه دیروز 4 بار به ایران اشاره کرد.

وی گفت:« ایران امیدوار است که ما به منطقه ای دیگر متمرکز شویم. انفعال ما در سوریه موجب می شود آنها حداقل نیت ما را اشتباه تفسیر کنند.»وزیر خارجه آمریکاهمچنین بر اقدام آمریکا در سوریه برای فشار آوردن بر ایران در برنامه هسته ای‌اش اشاره کرد.  کری گفت حمله نظامی به سوریه پیام  اشکاری نسبت به مخالفت آمریکا با استفاده از سلاح های کشتار جمعی ارسال خواهد کرد.

جان‌کری وزیر امور خارجه، چاک هیگل وزیر دفاع و ژنرال ماترین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در این جلسیه حضور داشتند و به سناتورهای کمیته روابط خارجی سنا توضیحاتی درباره مختصات عملیات احتمالی نظامی در سوریه ارایه کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار