سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11985
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توسعه و ترویج فرهنگ ثروت اندوزی و شهوت رانی، هدف نهایی تهاجم فرهنگی غرب است
Print This Post

قایم مقام سازمان صدا و سیما گفت: راهبرد اصلی و هدف نهایی رسانه های تحت حمایت استکبار جهانی و صهیونیست ها در جریان تهاجم فرهنگی علیه مسلمانان، توسعه و ترویج فرهنگ ثروت اندوزی، کسب قدرت و شهوت رانی است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، ˈسید رمضان موسوی مقدمˈ روز چهارشنبه در بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه لرستان، افزود: یکی از بزرگترین بلایای بشر امروزی به ویژه در جهان اسلام، دوری از معنویت است.

قایم مقام سازمان صدا و سیما تاکید کرد: بی توجهی به ارزش های الهی و غفلت از آموزه های اصیل اسلامی و قرآنی، سرگردانی و حیرانی نفس در حقیقت به معنای تسلیم شدن در برابر هجمه فرهنگی دشمن و سپردن سنگرهای خودی به بیگانگان است.

وی اظهار کرد: این سرگردانی ثمره توطئه ها و نیرنگ هایی است که دشمنان اسلام با رنگ و لعاب فناوری همچون گوساله های سامری در نقاط مختلف علیه مسلمانان طراحی می کنند.

موسوی مقدم افزود: مدرنیته با وجود محاسنی که برای بشر امروزی به همراه داشته، موجب خدشه دار شدن معنویت و ارزش های الهی و بروز نوعی سرخوردگی در انسان شده است.

وی تصریح کرد: تهاجم فرهنگی بیرحمانه دنیای غرب به سرمایه های عظیم دینی و اسلامی در سطح کشورهای مسلمان، سبک جدیدی از زندگی را در جوامع ایجاد کرده که با ارزش های اسلامی دارای زاویه و تضاد جدی است.

قایم مقام سازمان صدا و سیما گفت: امروزه بسیاری از مردم گرفتار اندیشه ها و تفکرات مسمومی شده اند که از سوی رسانه های غربی ترویج داده می شود.

به گفته وی، این تخیلات که از طریق ذهن و حافظه انسان گسترش داده می شود، انسان را دچار بی ثباتی روحی، و روانی می کند.

به گفته وی، دراین میان، نماز یکی از مهم ترین عوامل و موانعی است که می تواند فرد را در برابر این توطئه ها محافظت کند.

موسوی مقدم تصریح کرد: دراین زمینه، صدا و سیما تلاش گسترده ای را برای بازتاب شعائر دینی و فرائض

مذهبی با هدف حاکمیت فرهنگ دینی و مذهبی در سطح جامعه انجام می دهد.

بیست و دومین اجلاس سراسری نماز از صبح امروز در دانشگاه لرستان آغاز شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار