سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11988
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توسعه و ترویج فرهنگ الهی نماز، موجب سعادت و کمال جامعه بشری خواهد شد
Print This Post

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ الهی نماز در سطح جامعه، بستر مناسب برای اصلاح سبک زندگی و سعادت و کمال انسان را فراهم می کند.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ˈسیداحمد میرعمادیˈ روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه لرستان، افزود: ترویج و نهادینه شدن سبک صحیح و شیوه اسلامی در روند زندگی انسان، منجر به سعادت و کمال بشر خواهد شد که انجام فریضه الهی نماز به عنوان یکی از صفات برجسته و عالی انسانی، در راس آن قرار دارد.

وی اظهار داشت: تاکید بر انجام به موقع و همیشگی فریضه ارزشمند نماز در روند زندگی انسان، نقش تعیین کتننده ای در سعادت و عبودیت فرد و همچنین اصلاح رفتار انسان دارد.

امام جمعه خرم آباد گفت: برگزاری اجلاس نماز به عنوان یک حرکت مهم و ارزشمند در راستای توسعه و ترویج فرهنگ الهی نماز در جامعه، اقدامی موثر و قابل تقدیر است که موجب انس و ارتباط بیشتر انسان با خداوند خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: میزبانی اجلاس نماز برای استان لرستان نیز یک فرصت مغتنم و موهبتی الهی است و به همین دلیل امروز فضای استان لرستان، سرشار از شور و شوق است.

امام جمعه خرم آباد با تقدیر از تلاش های مسئولان استان لرستان در برگزاری این اجلاس گفت: خدمت در راستای جلب رضای خداوند و ترویج ارزش های دینی و الهی، به واقع عبادتی بزرگ و ارزشمند محسوب می شود.

بیست و دومین اجلاس سراسری نماز، 13 و 14 شهریورماه با حضور جمعی از شخصیت ها و مقامات کشوری به میزبانی استان لرستان در خرم آباد برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار