سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 120191
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیشروی ۱۰ کیلومتری ارتش سوریه در جنوب شهر تدمر
Print This Post

نیروهای سوری و مقاومت توانستند در ریف شرقی حمص کوه «الابتر» و شماری از ارتفاعات اطراف آن را آزاد کنند و قصد دارند عملیات خود را به سوی معادن خنیفیس گسترش دهند.

به گزارش سلام دلفان ارتش سوریه امروز سه شنبه موفق شد کنترل مساحت گسترده ای از جنوب شهر تدمر واقع در ریف شرقی حمص را به دست گیرد.
شبکه خبری «الاخباریه» گزارش داد که نیروهای سوری با کمک نیروهای مقاومت بالغ بر ۱۰ کیلومتر به سوی معادن «خنیفیس» واقع در ریف جنوبی تدمر پیشروی کردند.

در جریان این عملیات گسترده، دهها تروریست داعشی کشته و زخمی شدند و افراد باقی مانده نیز به سوی صحرای سوریه فرار کردند.

نیروهای سوری در جریان این عملیات موفق شدند کوه «الابتر» و شماری از ارتفاعات اطراف آن را آزاد کنند.

داعش از این مناطق برای آغاز عملیاتهای خود به سوی این منطقه و انبار کردن مهمات و سلاح و در امان ماندن از حملات هوایی سوریه استفاده میکرد.

به گزارش این شبکه، در جریان این عملیات، ارتش سوریه از نظر آتشباری بر «قصر الحلابات» واقع در اطراف کوه الابتر تسلط پیدا کرد و همچنان برای آزادسازی کامل این منطقه به عملیات خود ادامه میدهد.

یک منبع نظامی اما اعلام کرد که ارتش سوریه موفق شده است قصر الحلابات را به صورت کامل آزاد کند.

به هر حال، ارتش سوریه در حال حاضر، مشغول تثبیت مواضع خود در این مناطق است تا عملیات خود را به سوی معادن خنیفیس گسترش دهد.

نیروهای سوری جمعه گذشته راههای امدارسانی داعش در «الصوانه و العباسیه» و جاده «الاراک» را قطع کردند و کنترل مزارع «الحداد» و منطقه «مقالع السکری و مضمار الهجن» را بدست گرفتند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار