سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12032
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیام‌های اسرائیل از آزمایش موشکی دریای مدیترانه
Print This Post

تحلیلگران مسایل منطقه‌ای از برخی پیام‌های رژیم صهیونیستی از آزمایش موشکی دیروز در دریای مدیترانه پرده برداشتند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق-رژیم صهیونیستی طي چند روز اخير یک آزمایش موشکی شامل دو موشک بالستیک را در شرق دریای مدیترانه یعنی به سمت سواحل سوریه انجام داد که این اقدام توسط رادارهای روسیه رصد و در پی انتشار اخبار مربوط به آن، رژیم صهیونیستی مجبور به اطلاع‌رسانی در مورد آن شد.
یک منبع مطلع در گفتگو با پایگاه خبری الحدث نیوز هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام را آزمایش میزان فعالیت و تاثیرگذاری رادارهای روسی و سوری مستقر در داخل سوریه وخارج از خاک این کشور ارزیابی کرده و تاکید کرد که اسرائیل به این ترتیب می‌خواست این پیام را به روسیه و سوریه بدهد که در روند تحولات منطقه قرار دارد و این اسرائیل است که زمان حمله را مشخص خواهد کرد و مدیریت جنگ نیز بر عهده این رژیم خواهد بود.
این منبع با اشاره به اینکه اسرائیل به واسطه این آزمایش پیامی نیز برای آمریکا داشت،‌ گفت که اسرائیل نیز می‌خواست حرف خود را در این میدان بزند، البته آمریکا مدیریت حمله به سوریه را در دست گرفته و اسرائیل را به این ترتیب در تنگنا قرار داده است. اسرائیل به این ترتیب می‌خواست اعلام کند که در عرصه حضور دارد و از وعده‌های خود تخلف نخواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار