سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12044
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نشست های تخصصی مقالات برگزیده اجلاس سراسری نماز در لرستان برگزار شد
Print This Post

رییس ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری نشست های تخصصی مقالات برگزیده بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام و المسلمین ˈعابدین درویش پورˈ چهارشنبه شب در گفت و گو با  ایرنا افزود: به همین منظور 20 مقله برتر از تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه این اجلاس در نشست های تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از بررسی و ارائه مقالات برگزیده در نهایت فردا پنجشنبه همزمان با دومین روز از برگزاری اجلاس سراسری نماز سه مقاله برتر ارائه و از آنان تجلیل می شود.

به گفته وی هیات داوران بیست و دومین اجلاس سراسری نماز از مجموع یک هزار و 586 مقاله ارسالی 20 اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب و معرفی کرد.

وی موضوع مقالات ارسالی در حوزه نماز و سبک زندگی را رسالت رسانه های گروهی در ترویج فرهنگ نماز، هوش فرهنگی و نقش آن در گرایش به نماز، فرهنگ سازی اقامه نماز در سیره پیامبر(ص)، عوامل درون مدرسه ­ای بر میزان حضور دانش آموزان متوسطه عنوان کرد.

درویش پور همچنین مقالات برگزیده در محور نماز و سلامت اقتصادی را صلاة در قرآن کریم با تاکید بر مفاهیم اقتصادی، نماز و کسب روزی حلال از منظر آیات و روایات و شاخص های زندگی مطلوب اسلامی و اقتصاد سالم در آیات و روایات، مقاله نقش نماز در ارتقای انگیزه برای کار مفید و تاثیر نماز بر وجدان کاری بیان کرد.

وی تصریح کرد: در محور سبک زندگی و اقتصاد سالم نیز نماز و آرامش در نوجوانان، بررسی نقش و آثار نماز در سبک زندگی فردی و اجتماعی، نماز و شکل گیری سبک زندگی اسلامی، نقش نماز بر مولفه های فرهنگ سازمانی، واکاوی پیامدها و آثار اقامه نماز در ایجاد و گسترش سبک زندگی اسلامی و رابطه سبک زندگی اسلامی با شادکامی و رضایت از زندگی از جمله مقالات برگزیده است.

وی اضافه کرد: براساس اعلام هیات داوران در محور نماز و کاهش آسیب های اقتصادی نیز مقاله بازخوانی راهکارهای مبتنی بر نماز در فروکاهی مساله تجمل گرایی، بررسی آفات نپرداختن زکات و تاثیر آن در جامعه از دیدگاه قرآن و سنت، مقاله بررسی نقش نماز در پیشگیری از جرائم و انحرافات اجتماعی، نقش باورهای دینی در کاهش جرائم اقتصادی در لرستان از دیگر مقالات برتر است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار