سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 120869
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رهبرمعظم انقلاب از کاندیدای خاصی حمایت نمی‌کنند
Print This Post

امام جمعه موقت تهران گفت: نباید به هیچ عنوان نظام را فدای کاندیدای خاصی کرد و اینکه گفته شود فلان شخص کاندیدای رهبر معظم انقلاب است اشتباه محض است.

به گزارش سلام دلفان، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عصر پنجشنبه در همایش بصیرتی و معرفتی طلاب و روحانیون استان یزد افزود: رهبرمعظم انقلاب بارها در فرمایشات خود فرموده‌اند که از هیچ فردی و کاندیدایی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت نمی‌کنند.
وی ادامه داد: حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است و ملت ایران پرشور در این عرصه وارد می‌شوند در حالی که در برخی از کشورهای دنیا اگر خیلی انتخابات مورد استقبال قرار گیرد حدود ۵۱ درصد مشارکت می‌کنند.
امام جمعه موقت تهران در ادامه به ویژگی‌های رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: از مهمترین ویژگی‌های رئیس جمهوری را باید برنامه داشتن برای رفع مشکلات آحاد مردم در جامعه اسلامی ذکر کرد.
وی افزود: ریاست جمهوری باید همواره در خط ولایت فقیه باشد و سر سازش با بیگانگان نداشته باشد و با همه وجود برای خدمت به جامعه اسلامی و مردم انقلابی تلاش مضاعف داشته باشد.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسی که در راس قوه مجریه به عنوان ریاست جمهوری قرار می‌گیرد باید نگاهی به بیرون و دشمنان انقلاب اسلامی نداشته باشد چون ارتباط با بیگانگان دردی از کشور دوا نمی‌کند.
خاتمی گفت: همه مردم و کاندیداها باید در خود فرهنگ پذیرش نتیجه انتخابات را داشته باشند و به رای و نظر مردم احترام بگذارند که موضوع بسیار مهمی محسوب می‌شود.
خاتمی گفت: محور تمام موفقیت‌های نظام اسلامی توسط مدیران و مردم، حرکت در مسیر دین، ارزش‌ها و گوش به فرمان رهبری بودن است که همان اصل ولایت فقیه است.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار