سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12091
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » بیمارستان صحرایی با ظرفیت پذیرش 32 هزار نفر در روستای فرهاد آباد افتتاح شد
Print This Post

این بیمارستان با همت سپاه ناحیه دلفان، بسیج جامعه پزشکی و قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء صبح امروز در محل حوزه بسیج شهید رجایی روستای فرهادآباد افتتاح گردید.

سلام دلفان- صبح امروز و با حضور  رئیس جامعه بسیج پزشکی کشور و جمعی از مسئولین استان لرستان و شهرستان دلفان بیمارستان صحرایی فرهاد آباد افتتاح شد.

به گزارش “دلفان امروز”بیمارستان صحرایی فرهاد آباد با همت سپاه ناحیه دلفان، بسیج جامعه پزشکی و قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء صبح امروز در محل حوزه بسیج شهید رجایی روستای فرهادآباد افتتاح گردید.

در این مراسم  سرهنگ محمدی فر فرمانده سپاه ناحیه دلفان هدف از برپایی این بیمارستان را عملیاتی نمودن منویات مقام معظم رهبری در راستای خدمت به مردم و تمرین آمادگی ارائه خدمات  در کوران حوادث دانست.

وی از تلاش های همه مسئولین شهرستانی و استانی برای برپایی این بیمارستان تقدیر کرد.

 در ادامه دکتر ویسی رئیس شبکه بهداشت شهرستان با اشاره به اینکه این دومین باری است که یک بیمارستان صحرایی در شهرستان دایر می شود افزود در سال 1390 که بیمارستان صحرایی در هفت چشمه دایر بود، 56 نفر از متخصصان به مردم ارائه خدمت کردند که 49 عمل جراحی در این بیمارستان انجام گرفت.

فرماندار نورآباد دیگر سخنران این مراسم بود که خدمت رسانی در حوزه سلامت به ویژه در مناطق محروم را جزء باقیات و صالحات دانست.

دکتر بیرانوند معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز بسیجی بودن را افتخار خود و همکارانش در شبکه بهداشت استان دانشت.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سخنران ویژه این مراسم بود. وی همدلی بین مسئولین و کار بسیجی وار را عامل موفقیت در برپایی بیمارستان صحرایی نورآباد دانست.

دکتر رئیسی زاده عزت واقعی برای مسئولین را در خدمت گذاری به مردم دانست و خدمت به مردم به خصوص در دهه کرامت را یک اصل نامید.

وی ایستادگی بر اصول انقلاب را اصلی کلیدی دانست و افزود یکی از اصول اصلی انقلاب خدمت به محرومین و مستضعفین است و این اصل به فرموده رهبر انقلاب یمی از آرمان های اصلی انقلاب است.

پس از پایان مراسم افتتاحیه و بازدید مسئولان از بخش های مختلف این بیمارستان کار ویزیت و مداوای مراجعین انجام گرفت.

 1. نویسنده دیدگاه: عبدي
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۴۹

  اگر بچه هاي بسيج جامعه پزشكي نبودند، فرماندار چي داشت افتتاح كنه،باز دست بچه هاي بسيج جامعه پزشكي درد نكنه

 2. نویسنده دیدگاه: عبدي
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۵۱

  راستي فرماندار… اينجا چكار ميكنه
  چطور رو كرده بره صحبت بكنهف بگو اخه تو چه كمكي كردي

 3. نویسنده دیدگاه: حشمت فردوس
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۰

  در عکس اول فردی که با عینک وکت و شلوار زرد سمت چپ ایستاده شبیه فریدون است که در فیلم ستایش بدست حسمت فردوس کتک خورد.و مسئول خرید اشپزخانه بود در ان فیلم.

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   شهریور ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۳:۳۰

   ایشون دکتر ویسی هستن رییس شبکه بهداشت وجز نیروهای بومی که از زحمتکشهای این بیمارستان بودن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار