سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12198
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اولین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی روحانی با مردم
Print This Post
سلام دلفان- سخنگوی دولت از شناسایی موانع تولید و ارائه راهکارهایی برای رفع آنها خبر داد و اعلام کرد: در روزهای آینده رئیس جمهور در رسانه ملی درباره جزئیات این ...

سلام دلفان- سخنگوی دولت از شناسایی موانع تولید و ارائه راهکارهایی برای رفع آنها خبر داد و اعلام کرد: در روزهای آینده رئیس جمهور در رسانه ملی درباره جزئیات این راهکارها صحبت خواهد کرد.

به گزارش تابناک محمد باقر نوبخت گفت: رئیس جمهور در هفته دولت در مصاحبه ای عنوان کرد که موانع تولید و راهکارهای آن در مدت 15 روز ارائه می شود که این کار را گروه های مختلف انجام داده اند. وی افزود‌: در جلسه گذشته هیئت دولت نیز مصوبات خوبی در این زمینه داشتیم.

نوبخت افزود: در روزهای آینده رئیس جمهور در رسانه ملی درباره جزئیات این راهکارها که با نظارت شخص وی به تصویب رسیده است، صحبت خواهد کرد.  وی درباره احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی با بیان اینکه محمود عسکری آزاد امروز مسئول پیگیری این موضوع شد، افزود:‌ مقدمات این موضوع در کمیسیون‌های تخصصی مجلس تصویب شد.

سخنگوی دولت گفت:‌ اگر در صحن علنی مجلس نیز با توجه به یک فوریتی بودن آن پیگیری شود، تا ماه آینده قانون آن در مجلس تصویب می شود و  چند هفته بعد نیز ماموریت‌ها، ساختار و‌ اهداف آن مصوب خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار