سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12205
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ذات سپاه در کنار مردم بودن است
Print This Post
سلام دلفان- فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز با ابراز رضایت از نحوه برپایی و خدمت رسانی در بیمارستان صحرایی فرهاد آباد ابراز ...

سلام دلفان- فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز با ابراز رضایت از نحوه برپایی و خدمت رسانی در بیمارستان صحرایی فرهاد آباد ابراز رضایت کرد.

به گزارش “دلفان امروز” سردار حزنی با اشاره به درمان 200بیش از هزار نفر از مردم محروم کشورمان در بیمارستان های صحرایی از انجام کارهای این قرارگاه توسط خود مردم خبر داد.

وی در ادامه تصریح کرد که اغلب کارهای این قرارگاه در مناطق محروم صورت گرفته و از آنجایکه روستای فرهادآباد در اطراف سد گاوشمار قرار دارد این بیمارستان در این مکان قرار گرفته است.

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم النبیاءبا اشاره به مردمی بودن این قرارگاه و با مردم بودن آن خبر داد و افزود ذات ما در کنار مردم بودن است.

وی با اشاره به اجرای 70 پروژه در استان شامل مسجد، خانه عالم، غسالخانه، مدرسه، آبرسانی، زایشگاه، و کتابخانه خبر داد و گفت: در بحث تقدیر از خانواده شهدا کارهای مهمی توسط قرارگاه صورت گرفته است.

سردار حزنی افتخار سپاه را مردمی بودن دانست و این بیمارستان صحرایی را گوشه ای از سپاسگذاری سپاه از مردم ولایت مدار منطقه دانست.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار