سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 122319
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » الماس پرسپولیس شکسته می‌شود
Print This Post

پتانسیل موجود پرسپولیس با توجه به غیبت سه مهره این تیم، آنها را به سمتی خواهد برد که به تغییر سیستم ناگهانی برای کسب نتیجه بیاندیشند؟

به گزارش سلام دلفان، برانکو ایوانکوویچ با اعلام اهمیت جنگ با الهلال عربستان اکنون شرایط ویژه‌ای را برابر این حریف پیش‌رو خواهد داشت. تیمی در غیاب سه مهره سرنوشت‌ساز و تاثیرگذار و البته نیمکتی که ایمان به آن نیاز به اعتقاد ویژه دارد.
سیدجلال حسینی، سروش رفیعی و محمد انصاری در این جدال غایب سرخپوشان خواهند بود و نیمکت خالی پرسپولیس باعث خواهد شد تا اولین گزینه مربوط به جابجایی بازیکنان برای برطرف کردن این خلا باشند. در این بین با توجه به حضور بازیکنان غیرمتخصص خصوصا در پست دفاعی به نظر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ در تفکر ایجاد تغییر تاکتیکی و سیستم برای قدرتمندتر کردن خط دفاعی‌اش باشد. او در تمام فصل با سیستم ۲-۴-۴ (دایاموند) لوزی بازی کرده است و در غیاب دژ دفاعی شاید ۲-۴-۴ الماس را به هم بریزد.
برانکو ایوانکوویچ در این دیدار با توجه به پتانسیلی که در اختیار دارد به نظر می‌رسد محسن ربیع خواه و حسین ماهینی به عنوان مدافع میانی در ترکیب این تیم به میدان بروند و صادق محرمی در سمت راست و فرشاد احمدزاده در سمت چپ دفاعی قرار گیرند. حضور یک هافبک دفاعی (محسن ربیع‌خواه) و مدافع راست (حسین ماهینی) در قلب دفاعی، یک وینگر راست(صادق محرمی) در مدافع راست و فرشاد احمدزاده با خصوصیات باکیفیت در وینگر راست در سمت چپ دفاعی اکنون ناهمگون‌ترین خط دفاعی ممکن را در سخت‌ترین جدال هفته آسیا شکل داده است.
با این شرایط کمال کامیابی‌نیا مهمترین نقش را در ترکیب پرسپولیس برعهده خواهد داشت و وظایف دفاعی او برای استحکام بخشیدن به مدافعان ناهماهنگ تیمش افزایش خواهد یافت. هافبک دفاعی ملی‌پوش پرسپولیس که در بازی رفت جدال سخت و فیزیکی فوق العاده‌ای با هافبک‌های الهلال پشت سر گذاشت با شرایط موجود به مرد شماره یک جنگ‌های میانه میدان تبدیل خواهد شد و عاقلانه‌ترین اتفاق این است تا برانکو ایوانکوویچ در این جدال برای حفظ شانس صعود تیمش، یک هافبک دیگر به او اضافه کند تا تقسیم بندی نبردها مانع از شکست آنها شود.

منیع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار