سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 122324
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دروغ‌ درمانی یکی از سیاست‌های دولت یازدهم است/ نمی‌خواهند اشتباهات خود را بپذیرند و دست به آمارسازی می‌زنند/ دولت روحانی دولت کار و تلاش و دلسوزی نیست
Print This Post

کارشناس مسائل سیاسی گفت: دروغ درمانی یکی از سیاست‌های دولت یازدهم است و این دولت نمی‌خواهد اشتباهات خود را بپذیرد و دست به آمارسازی می‌زند.

به گزارش سلام دلفان، محمدحسن قدیری ابیانه ظهر امروز در جمع دانشجویان و خبرنگاران در زاهدان اظهار کرد: اینکه فکر کنیم همه مشکلات با لغو تحریم‌ها رفع می‌شود اشتباه است و این اشتباهی است که رئیس جمهور در بیان این مطلب به شدت افراط کرد به طوری که خوردن آب را بسته به لغو تحریم‌ها می‌دانست.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه یکی از دلایل رکود همین تصوری است که دولت در اذهان مردم بوجود آورد و این سیاست به رکود دامن زد، گفت: دولت نمی‌خواهد اشتباهات خود را بپذیرد و دست به آمارسازی می‌زند امروز در جامعه بیکاری زیاد است و دولت معیار محاسبه را افزایش داده است، ۳۰ درصد جامعه ما جمعیتی هستند که حتی یکی از آنها شاغل نیست.

وی ادامه داد: اصل هدفمندی یارانه کار بسیار خوبی بود اما نباید به همه اقشار داده می‌شد، وظیفه رئیس جمهور کمک به اقشار محروم است.

قدیری ابیانه با اشاره به اینکه باید نقاط ضعف و قوت دشمن و حتی خودمان را بشناسیم گفت: وزیر اقتصاد اعلام کرد که سال گذشته ایران ۷۰ هزار میلیارد تومان صادرات نفت داشته و بدهی دولت ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بوده که روز به روز در حال افزایش است.

این فعال سیاسی ادامه داد: در دوره دولت نهم و دهم، ایران ۶۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی داشته و این رقم بسیار بزرگی است در سال ۹۱ رقم ریالی بودجه از همه سال‌های اول انقلاب بالاتر بوده است.

وی با بیان اینکه حتی اگر همه تحریم‌ها برداشته می‌شد مشکلات ما حل نمی‌شد و فقط امکان داشت که ۲۰ درصد مشکلات حل شود تصریح کرد: یکی از اشتباهات بزرگ دولت این بود که با خوش‌بینی به سمت آمریکا پیش رفت.

کارشناس مسائل سیاسی گفت:  این دولت، دولت کار و تلاش و دلسوزی نیست و در واقع دروغ درمانی یکی از سیاست‌های این دولت است.

وی خاطرنشان کرد: دولت ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد و بسیار پر خرج است و نزدیک به  ۱٫۵ میلیارد تومان هزینه سفر رئیس جمهور به کرج شده است.

قدیری ابیانه با بیان اینکه دولت ایران نیازمند کمک ۴۰۰ میلیون تومانی دولت ژاپن برای مدرسه سازی نبوده است گفت: اگر می‌خواهیم کشورمان رونق یابد، باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه برنامه‌هایمان قرار دهیم و با مردم صادق باشیم.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار