سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 122819
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پاسخ بی‌رحمانه ایران به گستاخی آمریکا در خلیج فارس
Print This Post

دو مقام آمریکایی به شبکه فاکس‌نیوز اعلام کردند که یک ناوشکن نیروی دریایی آمریکا روز دوشنبه هفته جاری در خلیج‌فارس یک رویارویی نزدیک با شناورهای تندرو ایران داشتند.

ناو پاسخ بی‌رحمانه ایران به گستاخی آمریکا در خلیج فارس

 
به گزارش سلام دلفان به نقل  از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، یک کارشناس نظامی روس در گفتگو با اسپوتنیک گفت: “آمریکا در حال تحریک ایران در آب های خلیج فارس است و طبیعی است که ایرانی ها خلیج فارس را مال خود می دانند. آنها می خواهند در محدوده آب های آن احساس آرامش و امنیت کنند.”

 

این کارشناس روس افزود: “برخورد ایران هوشمندانه و از روی تجربه است به گونه ای که این نحوه برخورد در منطقه خلیج فارس آمریکایی ها را از ارتکاب هر گونه حماقتی بازداشته است. این نحوه تعامل ایران در خلیج فارس باعث شده تا آمریکا در خود احساس ضعف و ترس کند و به اقدامات تحریک آمیز روی آورد.”

 

وی افزود: “ایران با همین نحوه برخوردها و درک عالی از اوضاع منطقه، به گستاخی اخیر آمریکا در خلیج فارس و به حماقت این کشور پاسخ بی رحمانه ای داد.”

 

گفتنی است که دو مقام آمریکایی به شبکه فاکس‌نیوز اعلام کردند که یک ناوشکن نیروی دریایی آمریکا روز دوشنبه هفته جاری در خلیج‌فارس یک رویارویی نزدیک با شناورهای تندرو ایران داشتند.

 

طبق گزارش فارس، این مقامات آمریکایی اعلام کردند که کشتی ایران به ناوشکن «یو اس اس میهن» آمریکا در خلیج‌فارس نزدیک شده است.

 

این گزارش ادامه می‌دهد، که میهن به منظور جلوگیری از برخورد با کشتی‌های جنگی ایران، تغییر مسیر داده است و آژیر خطر را به صدا درآورده است و منورهایی را شلیک کرده است.

 

بنا بر این گزارش، کشتی ایران جلوتر از فاصله یکهزار یاردی از ناوشکن آمریکا نیامده است و هیچ گلوله‌ای برای هشدار و  اخطار شلیک نکرده است.

 

به گفته ارتش آمریکا، در سال ۲۰۱۶ دستکم ۳۵ مرتبه کشتی‌های جنگی نیروی دریایی آمریکا با کشتی‌های ایران رویارویی داشته‌اند.

 

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار