سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 122920
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بغض دولتی ها با اولین برنامه تلویزیونی رئیسی ترکید +عکس
Print This Post

ولین برنامه تلویزیونی سید ابراهیم رئیسی و اظهارات محکم وی درباره وضعیت موجود جامعه سبب عصبانیت زودهنگام برخی از دولتی ها شده است.

پشت صحنه گفتگوی ویژه خبری با حضور رئیسى

به گزارش سلام دلفان، حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور که پیش از نیز با برخی توییت های شاذش سبب دردسرهای سیاسی برای دولت شده بود در واکنشی عجولانه اوج عصبانیت خود را از اظهارات سید ابراهیم رئیسی در برنامه گفتگوی ویژه خبری نشان داده است.

ابوطالبی در اینباره در توییتر خود نوشت:

۱) امشب مدعیان کاروکرامت، عجب جامعه سیاهی را در کشور به تصویرکشیدند: فقر، بیچارگی، گرسنگی، تحقیر، بحران بیکاری، فلاکت، فساد، نزاع میان قوا، و…

٢) اگرانتخاب شوند هم ظاهرا می خواهند همه کارهای انجام شده توسط این دولت را دوباره انجام دهند!؛ بهتر بودقبل از قضاوت! قدری بیشترتحقیق می کردند؛

٣) مسئول دولتهای نهم و دهم هم همین گونه و با همین سیاه نمایی سخن می گفت؛ حالاوزرای آن دولت، گرد کاروکرامت جمع آمده اند. سرنوشت آن چه شد؟ این تذهبون.»

به اعتقاد ناظرین سیاسی بررسی واکنش های رسانه ها حامی دولت نیز به حضور حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری نیز نشان می دهد که اعتدالیون و اصلاح طلبان به شدت نگران افزایش محبوبیت رئیسی در ایام تبلیغات ریاست جمهوری هستند.

منبع: جهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار