سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12305
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیمارستان صحرایی دلفان به 9 هزار نفر خدمات درمانی رایگان ارائه کرد
Print This Post

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان از ارائه خدمات درمانی به بیش از 9 هزار نفر در جربان راه اندازی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازمهر، نورالدين ويسي ظهر سه شنبه در پایان فعالیت بیمارستان صحرایی در مناطق محروم دلفان اظهار داشت: از تاريخ برپايي اين بيمارستان تا كنون حدود 9 هزار و 211 نفر به صورت رايگان درمان شده اند.

وی اظهار داشت: از اين تعداد سه هزار و 737 نفر ويزيت عمومي، دو هزار و 689 نفر ويزيت متخصص، 35 مورد آزمايش و 586 نفر خدمات دندانپزشكي دریافت کرده اند.

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان از ارائه خدمات داروخانه ای به هزار و 113 نفر در جریان برپایی این بیمارستان اشاره کرد و بیان داشت: انجام 37 مورد عمل جراحي ، سونوگرافي برای 156 نفر، ارجاع 250 نفر به مركز استان، انجام 180 مورد تزريقات از دیگر فعالیتهای این بیمارستان بوده است.

ویسی با اشاره به ارائه خدمات مامایی به 289 نفر عنوان کرد: همچنین در این مدت 92 نفر مورد گرفتن نوار قلب و 29 مورد خون گيري در این بیمارستان صورت گرفته است.

وی با مقایسه ای خدمات ارائه شده در این بیمارستان صحرایی و بیمارستان صحرایی سال 90 در بخش كاكاوند عنوان کرد: در بیمارستان صحرایی دایر شده طی سال قبل سه هزار و 390 نفر در کل خدمات دریافت کردند در حالیکه در این بیمارستان حدود 9 هزار نفر یعنی چیزی حدود سه برابر خدمت انجام شده است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان دلفان نيز در اين مراسم با قدرداني از قرارگاه سازندگي خاتم الانبیا، بسيج جامعه پزشكي و شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان در برپايي اين بيمارستان افزود: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته توسط تمامي دستگاههاي ذيربط امروز شاهد تحقق شعار محروميت زدايي در حوزه بهداشت و سلامت در اين شهرستان محروم هستيم.

سرهنگ پاسدار حسين محمدي فر شهرستان دلفان را يكي از شهرستانهاي محروم استان ذكر كرد و اظهار داشت: امروزه در سراسر كشور شاهد اجراي طرح هاي بزرگ محروميت زدايي توسط قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء(ص) هستيم كه اميدواريم با ورود اين قرارگاه به استان لرستان به ويژه شهرستان محروم دلفان موجب محروميت زدايي كامل اين شهرستان در تمامي زمينه ها باشيم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار