سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12318
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برنامه های ستاد برگزاری مراسم استقبال از پرچم گنبد حرم امام رضا(ع)
Print This Post
در گفتگوی سلام دلفان با دبیر ستاد مطرح شد؛

وی اظهار امیدواری کرد که مردم ولایی و محبّ اهل بیت شهرستان دلفان استقبال باشکوه و چشمگیری از این کاروان به عمل آورند.

سلام دلفان- دبیر ستاد برگزاری مراسم استقبال از پرچم گنبد مقدّس حضرت امام رضا(ع) از برنامه های فرهنگی این ستاد در روز قبل از مراسم خبر داد.

علی سبزی امروز چهارشنبه 20 شهریور در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان با بیان اینکه ستاد برگزاری مراسم استقبال از چند روز قبل آغاز به کار نموده است، گفت: همه سعی و تلاش بنده و همکارانمان این است که بتوانیم مراسمی شایسته را برای میزبانی این پرچم مقدّس برگزار نماییم.

وی گفت: ستاد در نظر دارد روزقبل از مراسم یعنی پنجشنبه چندین ایستگاه  در سطح شهر دایر نماید و در آن محتویات متناسب با دهه کرامت و فضائل حضرت امام رضا(ع) توزیع گردد. وی گفت علاوه بر ایستگاه صلواتی، مقرر گردیده ایستگاه فرهنگی و ایستگاه مختص به کودکان نیز دایر شود.

وی ادامه داد: مراسم استقبال از کاروان زیر سایه خورشید که حامل این پرچم مقدّس است روز جمعه 22 شهریور از مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع) آغاز و تا مصلی نمازجمعه ادامه خواهد داشت. دیدار با خانواده های شهدا یکی دیگر از برنا مه های این کاروان در روز جمعه است. همچنین در حال هماهنگی با مسئولین هستیم تا پرچم را در عصر روز جمعه به بیمارستان ابن سینای نورآباد ببریم تا بیماران به آن تبرک بجویند.

وی اظهار امیدواری کرد که مردم ولایی و محبّ اهل بیت شهرستان دلفان استقبال باشکوه و چشمگیری از این کاروان به عمل آورند.

گفتنی است میزبانی این کاروان برعهده دفتر امام جمعه و مؤسسه تازه تأسیس نسیم حیات است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار