سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1232
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » در انتخابات مجلس گذشته، به نماینده منتخب رأی ندادم؛ امّا انواع تهمت ها را به من زدند/ والله هیچ اراده ای مبنی بر اینکه کاندید خاصی حتماً برنده بشود، نداریم
Print This Post
به فرماندار گفتم دوباره من را بیچاره کردی/ پیشنهاد کردم برادر خودم را از لیست معتمدین خط بزند/  کاندیدای معترض دوره های گذشته، امروز گفت شما و فرماندار را با ...

به فرماندار گفتم دوباره من را بیچاره کردی/ پیشنهاد کردم برادر خودم را از لیست معتمدین خط بزند/  کاندیدای معترض دوره های گذشته، امروز گفت شما و فرماندار را با این انتخابی که کرده اید، معتمد می دانم/ همین الان شکایت «فرماندار» در وزارت کشوراست؛ چون ترکیب هیئت اجرایی را نمی پسندند

سلام دلفان : مسئول دفتر شورای نگهبان نورآباد در جلسه ای که سه شنبه شب با حضور« 30 نفر معتمد انتخاب شده» برای انتخاب 8 نفر هیئت اجرایی انتخابات نورآباد برگزار شد سخنانی را ایراد نمود.

گزیده هایی از سخنان «علی حسین سبزیان» در پیش آمده است :

–  فرماندار و هیئت نظارت همه در جریان هستند در این مدت فشار بسیار زیادی روی ما بوده، شما (30 نفر معتمد) به این راحتی هم انتخاب نشدید. فشار زیادی هم روی فرماندار بوده.

– انتخاب بنده به عنوان مسئول دفتر شورای نگهبان و به عنوان رئیس حوزه انتخابیه دلفان و سلسله به این راحتی هم نبوده؛ عندالله و عندالرسول بدون هیچگونه پارتی بازی بوده و فقط با توکل به خدا و …………..

– خود مقام معظم رهبری فرمودند «بود و نبود شورای نگهبان یعنی بود و نبود نظام جمهوری اسلامی ایران»

– خدا را شاکریم که در فضای جمهوری اسلامی و در سایه مقام معظم رهبری و ولایت مطلقه فقیه این امانت را به همه ما (فرماندار، هیئت نظارت و شما معتمدین) داده است.

– شما (30 نفر معتمد) که تشریف آورده اید، آدم خوب زیاد داریم؛ امّا از میان خوب ها، خوبترین ها را انتخاب کردیم و انتظار هست که 8 نفری که رأی می آورند «خوب» عمل کنند.

– آنهایی(8 نفر هیئت اجرایی) که انتخاب می شوید نظارت استصوابی شورای نگهبان در تمام امور جاری است یعنی از الان تا زمانی که نماینده مشخص می شود در تمام مراحل نظارت وجود دارد و اینطور نیست که 8 نفر انتخاب بشود و هر کسی را که دلشان خواست بتوانند بیاورند سر صندوق. نه اینجوری نیست؛ هیئت نظارت، بنده و فرماندار روی همه ی افراد نظارت داریم و برای صندوق ها، انسان های متعهد و حزب اللهی ومسجدی باید بگذاریم، نمی توانیم هر افرادی را بیاوریم.

– عزیزان(8 نفر هیئت اجرایی)  از همین الان حواسشان جمع باشد؛ هر کسی را برای صندوق ها نمی پذیریم.

پیرامون بررسی 30 نفر پیشنهادی فرماندار برای هیئت اجرایی :

– فردی با طعنه به بنده گفت من را رد صلاحیت کرده اند.

هیچ کس رد صلاحیت نمی شود، قانون گفته فرماندار مؤظف است 30 نفر از بین افراد مؤمن، متعهد و معتمد جامعه  انتخاب کند بدهد به هیئت نظارت و هیئت نظارت هم بررسی می کند و نظر می دهد که مثلاً از این تعداد 20 نفر را قبول داریم که توانمند هستند، کارایی دارند و می توانند وقت خودشان را برای این کار بگذارند و به فرماندار می نویسیم که از اسامی زیر دعوت بعمل آید و در واقع، کسی را رد نمی کنیم.

– شما (30 نفر معتمد) که اینجا هستید به این معنی نیست که شما تأیید هستید و بقیه مردم تأیید نیستند. به دیگر دوستان هم بگویید چنانچه در انتخابات بعدی (که ریاست جمهوری است) شما انتخاب نشدید گلایه نکنید که مثلا ما اینجا ارثی داریم و یک حقی داریم چرا ما امسال نیامدیم.

به فرماندار گفتم دوباره من را بیچاره کردی/ پیشنهاد کردم برادر خودم را از لیست معتمدین خط بزند.

– آقای فرماندار سه نفر از نزدیکان بنده را هم جزو 30 نفر معتمد معرفی نمود. بنده به فرماندار گفتم با این کار دوباره من را بیچاره کردی؛ فردا داخل جامعه می گویند سبزیان خودش شورای نگهبان است و هیئت اجرایی هم از خودش

 دو نفر از آنها جایگاه خودشان را دارند؛ امّا نزدیک ترین شان را که برادر خودم بود، به فرماندار گفتم تا اسمش را خط بزند. فرماندار گفت من با وی آشنایی کامل دارم و ایشان از بچه های مسجد است و کاملا مورد اعتماد است. حاج آقای طهماسبی (عضو هیئت نظارت) هم گفت اگر از ده نفر سؤال کنیم هشت نفرشان این برادر شما را تأیید می کند. بنده دیگر چیزی نگفتم تا اینکه فردای آن روز خودشان به خاطر حفظ آبروی بنده، اسم وی را خط زدند.

در انتخابات مجلس گذشته، به نماینده منتخب رأی ندادم؛ امّا انواع تهمت ها را به من زدند

– بنده خیلی تهمت می خورم، بینی و بین الله ( در انتخابات مجلس گذشته) به نماینده منتخب رأی ندادم؛ امّا هرچه تهمت بود به من زدند. این مطلب را تابستان برای تعدادی از ناظران شورای نگهبان گفتم و آنها هم به گوش وی (نماینده) رسانده بودند و گفته بود بگویید فلانی چرا این حرف را زدی؟ گفتم بگویید آقا شما که نماینده هستید، یک رأی هم که از آراء شما کم بشود باز نماینده هستید؛ 902 رأی با رقیبت اختلاف داشته ای و اگر من هم یک رأی میدادم 903 رأی می شد.

 (خطاب به 30 نفر معتمد) اینها را می گویم تا از همین الان ذهنتان روشن شود. به خون شهدا قسمتان می دهم فردا نگویید هیئت نظارت، شورای نگهبان، فرماندار و… همه چیز یکطرفه است.

– اینجوری هم نبوده و همانطور که می دانید در بین شما( 30 نفر معتمد) که انتخاب شدید؛ جانباز، دو برادر دو شهید، فرزند شهید و… حضور دارند. که به من زنگ زدند که آقا دو برادر شهید چرا؟ یکی از آنها (دو برادر شهیدان یوسفوند) را حذف کن؛ از اینها یک برادر باشد. گفتم اینها دوشهید برای اسلام داده اند، از اینها بهتر پیدا می شود؟ اینها اهل تقلب هستند؟ ای کاش 30 نفر در خانواده اینها بود و هر 30 نفر را به عنوان معتمد برای این کار انتخاب می کردیم و می دادیم تا انتخابات را اجرا کنند؛ والله یک نورآبادی هم اعتراض نمی کرد.

جمهوری اسلامی که هواپیمای پیشرفته را دستگیر کرد، نمی تواند سبزیان را از شورای نگهبان بیرون کند؟

– جمهوری اسلامی که در آسمان ها ریگی ملعون را گرفت، هواپیمای جاسوسی به آن پیشرفتگی را گرفت، آیا نمی تواند سبزیان را از شورای نگهبان بیرون کند؟ والله جز صداقت و پاکی چیزی نبوده، یک مورد هم تقلب در شورای نگهبان نورآباد کسی نمی تواند پیدا کند.

از یک طایفه خاص هم هستم که همه می شناسید، بگردید ببینید کم ترین نیروهای شورای نگهبان از همین طایفه خودم هستند.اکثراً ایتیوند و اولادقباد و خاوه شمالی و جنوبی و از این طایفه ها هستند؛ لیستشان را هم داریم، از بهترین ها را انتخاب کردم، نیامدم از افرادی که در ستاد انتخابات فلان شخص هستند اینها را انتخاب کنم.

 این است که عزیزان مراقب باشند، فردای قیامت باید جواب خدا را بدهیم؛ آخرتمان را برای دنیای دیگران خراب نکنیم.

والله هیچ اراده ای مبنی بر اینکه کاندید خاصی حتماً برنده بشود، نداریم

– والله بنده و آقای فرماندار و آقایان هیئت نظارت نظر خاصی که بگوییم این باید پیروز بشود، نسبت به هیچ کاندیدی نداریم.

همانطور که خود مقام معظم رهبری هم فرمودند؛ همه ی ما یک نفر را در نظر داریم، چون تکلیف است و باید رأی بدهیم ولی وابستگی و طرفداری از هیچ کاندیدی نداریم.

– یک فرد کاذبی ادعای پیامبری کرد؛ مردم جمع شدند و گفتند اگر پیامبر هستی معجزه ات چیست؟ گفت من می دانم که الان همه ی شما فکر می کنید من دروغ می گویم؛ چون دروغگو بود واقعاً. یا چند بار به درخت اشاره کرد و گفت که نزد من بیا و چون درخت نیامد، گفت پس من می روم؛ چون من پیامبرهستم و باید تواضع داشته باشم.

(خطاب به 8 نفری که انتخاب می شوند و بررسی صلاحیت کاندیداها را نیز بر عهده دارند) عندالله هر کسی هرچیزی از کاندیدایی بلد است از دوران طفولیت تا الان بگوید،اگرنگوید؛ پیش خدا مسئول است. اگر بی عدالتی ظلمی چیزی، حمایت از افراد ضد اسلام کرده و یا دور و بر آدم های ناسلام، قاچاقچیان،سرمایه دارها و … می خواهد رأی جمع کند و دور و بر منحرفین هستند اینها را باید بگویید.

زمانی که پرونده کاندیدی (برای بررسی صلاحیت) اینجا مطرح می شود فقط فرماندار و هیئت نظارت می توانند وارد شوند و حتی خبرنگاران هم حق ورود ندارند و موارد و هیئت اجرایی 8 نفره، نظرات و مواردی که در مورد هر کدام از کاندیداها مطرح است را بررسی می کنند و به طور مخفیانه رأی می دهند، و اگر کسی را به ناحق تأیید کنند مسئولیت تمام کارهایی که در این 4 سال نمایندگی انجام می دهد بر گردن آنها است.

کاندیدای معترض دوره های گذشته، امروز گفت شما و فرماندار را با این انتخابی که کرده اید، معتمد می دانم

– در انتخابات دور گذشته (مجلس) وقتی که آراء نورآباد و الشتر جمع بسته شد،اختلاف شد 902 رأی و کسی که در نورآباد رأی بیشتری آورده بود، چون در الشتر رأی کم تری آورده بود پیروز نشد.  زدند داخل سایت ها از زبان بنده که «من علی حسین سبزیان از مردم سلسله و دلفان معذرت می خواهم، آقای فلانی این دوره دیگر نیا و این 15 هزار برای کس دیگری است»!

سبزیان اگر این قدرت را دارد مگر مرض دارد که کاندیدا نشود! 15 هزار که دارم، چند هزار دیگر جمع می کنم و نماینده می شوم. آخرتم را برای دنیای کی بسوزانم؟

من همین جا تأیید می کنم انتخابات گذشته را، چون سند داریم ، آقای فرماندار شما تأیید نمی کنید؟ فرماندار: بله، همینطور است.

– دیروز همان آقا آمد و ثبت نام کرد.( به او) گفتم من آدم جاهل را حلال می کنم؛ امّا مجتهد را حلال نمی کنم. آقای فلانی فردای قیامت من جلوی شما را می گیرم. گفت چرا؟ گفتم اگر این 15 هزار رأی برای رقیبت بود 37 هزارمی شد، اگر برای شما بود می شد39، آرا که همین است، برگ ها هم که هست؛ همین الان بیارم خدمتتان و یکی یکی آنها را به شما نشان بدهم تا ببینید که شما همین رأی را داشتید و دیگری هم همین مقدار؟ گفت بچه های کوچه و بازار گفتند تعرفه دست افراد بوده است…

– امروز(همان آقا) تشکر کرد و گفت «از فرماندار هم تشکر کن من شما و آقای فرماندار را معتمد می دانم با این انتخابی که کردید (انتخاب 30 نفر معتمد) حواستان جمع باشد که این ادامه داشته باشد».

همین الان شکایت «فرماندار» در وزارت کشوراست؛ چون ترکیب هیئت اجرایی را نمی پسندند

– همین الان شکایت آقا ( اشاره به فرماندار) در وزارت کشور است؛می گویند (30 نفر معتمد) را یکطرفه و دوطرفه گذاشتید و…

نمی شود آقای فرماندار چون دوست بنده است سی نفر را از خانواده و دوستان و رفقای من را انتخاب کند برای هیئت اجرایی؛ ما فردای قیامت باید جواب بدهیم.

قابل توجه کاربران گرامی؛

در آینده نزدیک، مسئول دفتر شورای نگهبان نورآباد مهمان روی خط سایت خواهند بود و شما می توانید سؤالاتتان را از وی بپرسید. لذا سؤالاتی که از وی دارید را در ذیل این مطلب قید نفرمایید و فقط نظراتتان را درج نمایید؛ زیرا ممکن است امکان پاسخگویی از این طرق برای وی فراهم نباشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار