سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 123419
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » حجت الاسلام رئیسی به لرستان سفر می کند
Print This Post
طی هفته جاری؛

رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در خرم آباد گفت: به احتمال بسیار زیاد حجت الاسلام رئیسی طی هفته جاری به خرم آباد سفر می کند.

حجت الاسلام رئیسی  به خرم آباد سفر می کند

به گزارش سلام دلفان، مهرداد ویسکرمی اظهار داشت: ما از ابتدای تشکیل ستاد تلاشمان بر این بود که همه نیروهای معتقد به راه و ارزش های انقلاب اسلامی را دور هم جمع کنیم و با رای گیری بین همین نیروها یک هیات امنا برای ستاد دکتر رئیسی در شهرستان خرم آباد تشکیل دادیم که از افراد انقلابی و خوشنام شهر هستند. 

وی با بیان اینکه با مشورت هیات امنا مسئولان کمیته های مختلف ستاد شهرستان مشخص شدند، عنوان کرد: برای سر و سامان گرفتن وضعیت تبلیغات شهر خرم آباد را به سه قسمت شمال، جنوب و مرکز تقسیم کردیم و مسئولیت هر کدام از این قسمت ها را به افراد خبره در این زمینه دادیم.

رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در خرم آباد با اشاره به اینکه در اداره ستاد دکتر رئیسی در خرم آباد سعی کردیم از سلایق مختلف جریان انقلابی و ارزشی کمک بگیریم، ادامه داد: برای حفظ سلامت کار نیز یک حساب مالی کمک های مردمی با دو امضا از معاون ستاد و مسئول امور مالی ستاد ایجاد کردیم و مقرر شد تمام هزینه های دریافتی و پرداختی قالب مشخص داشته باشند.

ویسکرمی با بیان اینکه یکی از افراد باتجربه را برای حراست و بازرسی ستاد شهرستان خرم آباد انتخاب شده تا تخلفی در ستاد صورت نگیرد، تصریح کرد: ستاد شهرستان به صورت روزانه تشکیل جلسه داده و ضمن بررسی برنامه های همان روز برای فردا نیز برنامه ریزی می کند.

وی افزود: خود را برای استقبال درخور و شایسته از حجت الاسلام رئیسی که به احتمال بسیار زیاد اواخر هفته جاری به خرم آباد می آیند، آماده می کنیم چون در یک روز قصد سفر به سه استان کرمانشاه، ایلام و لرستان را دارند روز حضورشان قطعی نیست اما طی هفته جاری به لرستان سفر می کنند.

رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در خرم آباد با اشاره به اینکه عمده نیروهای ارزشی و انقلابی حامی دکتر رئیسی هستند، خاطرنشان کرد: استقبال پرشور از کاندیداتوری ایشان باعث فعال شدن چندین ستاد موازی در استان و شهرستان شده است اما مسئولیت حقوقی با بنده و ستاد استان با حجت الاسلام خدایی است.

ویسکرمی یادآور شد: نکته قابل ذکر این است که ستاد دکتر رئیسی کاملا به صورت خودجوش و مردمی اداره می شود و تاکنون ما هیچ وجه مالی از سوی ایشان و ستاد مرکزی ایشان دریافت نکردیم و کار به صورت خودجوش و مردمی در حال پیش روی است.

وی ادامه داد: کانال تلگرامی ستاد حجت الاسلام دکتر رئیسی در شهرستان خرم آباد به آدرس @raisi_khorramabad نیز ایجاد و علاقه مندان اخبار رسمی ستاد خرم آباد را فقط از این کانال تلگرامی دنبال کنند./ سفیر افلاک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار