سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 123745
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش تصویری/ اعزام ۳ تیم پزشکی به مناطق محروم دلفان
Print This Post
به مناسبت اعیاد شعبانیه

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ۳ تیم پزشکی سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه محروم اتیوند دلفان اعزام شدند.

سلام دلفان – سرهنگ نبی اله شمس بیرانوند، اظهار داشت: یازدهم اردیبهشت ماه ۹۶  با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دلفان سه تیم پزشکی به منطقه محروم اتیوند از توابع شهرستان دلفان اعزام شدند.

وی افزود: این تیم که شامل پزشکان عمومی، ماما، پرستار، داروساز، کارشناس مبارزه با بیماری‌ها بودند برای ارائه خدمات رایگان به مردم این منطقه اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام عنوان کرد: علاوه بر ویزیت رایگان دارو نیز به صورت رایگان ارائه شد.

وی با بیان اینکه با اعزام این تیم پزشکی به منطقه حداقل به ۴۰۰ نفر خدمت‌رسانی و بیش از ۶۰۰ نوع خدمت ارائه شده است، بیان کرد: علاوه بر خدمات درمانی پایش قند خون وفشار خون، مشاوره و خدمات مامایی همراه با توزیع خمیر دندان و مسواک به ساکنان این منطقه به صورت رایگان ارائه شد.

شمس در رابطه با دیگر خدمات این اعزام گفت: در این اعزام برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های عفونی، آموزش‌بهداشت دهان و دندان و راه‌های پیشگیری توسط کارشناسان مربوطه ارائه و اقلام بهداشتی موردنیاز  توزیع شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار