سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 124015
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » قالیباف به لرستان سفر می‌کند
Print This Post

دبیر ستاد تبلیغات قالیباف در لرستان گفت: محمد باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز دوشنبه به استان لرستان سفر می‌کند.

ثبت نام محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری

سلام دلفان – برهان کرم الهی در گفت‌وگو با  تسنیم گفت: محمد باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری عصر روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت به استان لرستان و شهرستان خرم آباد سفر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قالیباف عصر روز دوشنبه برای ایراد سخنرانی در ورزشگاه تختی خرم‌آباد سالن شهید چاغروند حضور پیدا می‌کند افزود: حضور در گلزار شهدای شهر خرم‌آباد و بازدید از یکی از مناطق محروم شهر خرم‌آباد از دیگر برنامه‌های سفر قالیباف به استان لرستان است.

دبیر ستاد تبلیغات قالیباف در لرستان در رابطه با برنامه تبلیغاتی قالبیاف در لرستان  نیز عنوان کرد: ستاد ما مردمی است  از این رو ستاد مرکزی نداریم و ستادها به صورت شورایی و به اسم “ستاد حامیان مردمی دولت مردم” فعالیت خود را انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: تمام ستادهای قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان لرستان دائر شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

کرم الهی با بیان اینکه در هر شهرستان یک شورا و دبیر شورا فعالیت دارد، گفت: کمیته‌های اجرایی زیر مجموعه شورا تشکیل شده که تاکنون ۳۲ کمیته تخصصی در زمینه‌های مختلف فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار