سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 125333
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » سفر ۴۰۰ مسئول ملی به لرستان و سهمی به اندازه «هیچ»!
Print This Post
یادداشت؛

در حالی مسئولان از سفر بیش از ۴۰۰ وزیر، معاون وزیر، معاون رئیس جمهور و مدیر ملی به لرستان سخن می گویند که مردم استان نتیجه این سفرها را ندیده اند.

یادداشت
بارها خبر سفر وزرا و مسئولان ملی به لرستان را شنیده ایم و در کنار همه این اخبار، این سوال مردم را که «نتیجه سفر چه بود؟ » را هم شنیده ایم؛ سوالی که پاسخ به آن کمی مشکل است.

وزرا و مسئولان ملی در سفر به لرستان در جلساتی شرکت کردند که جز سخنرانی های روتین اداری، مجالی برای بحث و تصمیم گیری در رابطه با مشکلات استان را نیافتند و همچنان نتیجه سفر بیش از ۴۰۰ مسئول به استان برای بسیاری از مردم و اهالی اندیشه نامشخص است و شاید اگر هر مسئول ملی یک مصوبه اجرایی در لرستان از خود به یادگار گذاشته بود امروز لرستان گرفتار وضعیت رکود و بیکاری نبود.

از سوی دیگر باید پرسید هزینه سفر این تعداد مسئول ملی که اکثرشان با هواپیما به لرستان سفر کردند و در هتل های درجه یک شهر اسکان داده شدند چقدر بوده و این هزینه های گزاف سودی به حال استان داشته است؟

۴۰۰ مسئول ملی به لرستان آمدند و یک راست به «کشت و صنعت» رفتند و گل و بلبل دیدند و از کنار فقر و بیکاری مردم شهر گذشتند.

بسیاری از مسئولان مهمان در لرستان از مسیری تردد کردند که هیچ یک از پروژه های نیمه کاره شهر را ندیدند و تصور کردند مردم لرستان بدون مشکل و درد گذران زندگی می کنند.

وزیر نیرو چندبار به لرستان سفر کرد و «معشوره» همچنان چشم انتظار تایید وزارت نیرو برای رساندن آب به کشاورزان و مردم است.

«پارسیلون» و «چرم و پوست» همچنان تابوی صنعت ورشکسته و بیکار لرستان هستند و صنایع «زاگرس خودرو» و «کاشی جم» امروز به مرحله تعطیلی رسیده اند.

مردم فرهنگ دوست لرستان چند سال است که روی افتتاح هیچ پروژه فرهنگی و هنری را به چشم ندیده اند، مرکز لرستان، شهر پهناور خرم آباد که این روزها خبر پیگیری برای کلان شهر شدن آن به گوش می رسد همچنان تنها یک سینما دارد و کتابخانه مرکزی آن سال هاست نیمه کاره رها شده است.

لرستان برای دومین بار میزبان رئیس جمهوری است که رای اول لرستانی ها بود و به پشتوانه آراء همین مردم در مسند ریاست جمهوری نشست، امروز مردم لرستان حق دارند از رئیس جمهور خود بپرسند که برای رفع بیکاری و فقر مردم این استان چه کرده است؟

برای محرومیت دلفان و شهرک صنعتی آن ، گاوداری ۵۰۰۰ راسی ، تصفیه خانه فاضلاب، چشمه آب گرم آن و ….. چه کرده است؟؟؟؟

نویسنده: زهرا حسینی/ مهر

 

  1. نویسنده دیدگاه: ;کارمند
    خرداد ۱, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۹:۵۳

    متاسفانه مردم لرستان خصوصا نمایندگان آن همیشه خلاف جریان روز حرکت می کنند از ۹نماینده ۸نماینده از اقای رئیسی حمایت کردند .به اصطلاح شما اصولگرایان این یعنی بصیرت البته چاوارشه (وارونه). البته مردم لرستان یک امتیاز خوب دارند وآن ولایت مداری است بسمان است .سازندگی وپیشرفت وتوسعه میخواهیم چکار

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار