سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12585
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۶۳ نظر
خانه » اخبار برتر » اظهار نارضایتی از روند انتخاب شهردار و گزینه های مطرح/ اگر وضع اینگونه پیش برود استعفا می دهم
Print This Post
در گفتگوی سلام دلفان با عضو شورای شهر مطرح شد؛ (60 نظر)

ستاری در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب شهردار، معیارهای مشخصی تعیین شده و آیا امتیازبندی خاصی صورت می گیرد یا خیر گفت: چنین چیزی اصلاً وجود ندارد. / مسائل قومی قبیله ای اکنون حرف اوّل را در شورا می زند/ اعضاء به خودشان بیایند

سلام دلفان- عضو شورای شهر نورآباد در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب شهردار، معیارهای مشخصی تعیین شده و آیا امتیازبندی خاصی صورت می گیرد یا خیر گفت: چنین چیزی اصلاً وجود ندارد.

محمدحسین ستاری امروز سه شنبه در ابتدای گفتگو با خبرنگار سلام دلفان به چگونگی ورود خود به انتخابات شورای شهر اشاره کرد و گفت: بنده با توجّه به اینکه دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری هستم با مشورت با کارشناسان و صاحبنظران احساس کردم که می توانم با ورود به این عرصه خدمت و کمکی به شهر بکنم. مردم هم لطف داشتند و بنده را به عنوان عضو شورای شهر انتخاب کردند و اکنون نوبت ماست که جبران کنیم و آنچه که در توانمان هست را برای مردم انجام دهیم.

  وی در خصوص روند انتخاب شهردار و آخرین اخبار در این خصوص گفت: طیّ چند مرحله پالایش کاندیداهای تصدی پست شهرداری، شب گذشته به 13 نفر رسیدیم و از این بین نیز در نهایت سه گزینه  انتخاب شدند که عبارتند از آقایان اسماعیل میرزایی، نعمت نوری و نیکزاد رستمی. و مقرر گردید که روز چهارشنبه همین هفته شهردار از بین این سه نفر انتخاب شود.

وی افزود نظر دوستان این بود که در همان جلسه از بین سه نفر برگزیده، شهردار انتخاب شود امّا بنده گفتم که جلسه ادامه پیدا نکند و این سه نفر بروند و برنامه های خود را بیاورند؛ البته نه برنامه ای که کلیّات باشد و با استفاده از اینترنت بدست آمده باشد، بلکه برنامه ای عملی و قابل اجرا  و جلسه نهایی انتخاب شهردار را علنی برگزار کنیم و از رسانه ها،نخبگان و صاحبنظران شهر دعوت کنیم که در جلسه حضور داشته باشند و از جلسه فیلم هم گرفته شود تا مردم بدانند که کاندیداهای شهرداری چه  برنامه ای دارند و وکلایشان در شورا چگونه از حقوق آنان دفاع می کنند. وی ابراز امیدواری کرد که اعضاء با این پیشنهاد موافق کنند.

عضو شورای شهر با اظهار عدم رضایت از سه گزینه مطرح گفت: افراد باید برنامه عملیاتی و اجرایی داشته باشند در حالی که چه این افراد و چه همه کسانی که تا کنون مطرح شده اند، برنامه خاصی ارائه نداده اند و متأسفانه هیئت رئیسه هم فرصت کافی در اختیار اعضا قرار نداد تا برنامه ها را مورد نقد و بررسی و بنده در زمان اندکی که در اختیار داشتم برنامه همه افراد را مورد نقد قرار دادم.

وی در توضیح چگونگی مطرح شدن کاندیداهای تصدی ریاست شهرداری گفت: متأسفانه  چون شهرداران قبلی نتوانستند کار خاصی برای شهر انجام دهند و از عهده وظایف قانونی خود نیز بر نیامدند، اکنون همه جرأت پیدا کرده اند و می گویند حالا که اینطور است ما هم می خواهیم شهردار بشویم.

وی ادامه داد: بنده در همان ابتدا با دوستان شورا صحبت کردم و گفتم که اجازه ندهیم هرکسی خودش را مطرح کند، بلکه یک سری ویژگی و شرایط خاص را قرار بدهیم و از کاندیداها بخواهیم که برنامه خودشان را ارائه بدهند و سپس از کارشناسان و نخبگان شهر دعوت کنیم تا  برنامه ها را تجزیه و تحلیل بکنند تا مبادا کار عجولانه ای صورت بگیرد و با انتخاب اشتباه، شهر دچار آسیب بشود و خودمان نیز پشیمان بشویم. متأسفانه توجّه نکردند و هر روز که می خواستیم برنامه یکی دو نفر از کاندیداها را بررسی کنیم شاهد این بودیم که چند نفر جدید نیز مطرح می شد. و اگر روند به همین منوال ادامه می یافت شاید همه افراد شهر، خود را برای این سمت مطرح می کردند.

 وی در پاسخ به سؤالی در خصوص نارضایتی خود از روند کنونی شورا گفت: بنده سوگند یاد کرده ام که حافظ حقوق مردم باشم و به سوگند خود نیز پایبند هستم.  اکنون اعلام می کنم که در مقابل ظلم، فساد، سیاسی کاری و هرچیزی که خلاف شرع و بر ضرر مصالح شهر باشد می ایستم. چنانچه متوجه بشوم که در شورا زد و بند  و سیاسی کاری وجود دارد و حقوق مردم پایمال می شود، اوّل اینکه ایستادگی می کنم و کوتاه نمی آیم و اگر نتوانم کاری از پیش ببرم استعفا می دهم. بنده نمی توانم تا پایان شورا صبر کنم و ببینم که چه اتفاقات ناگواری رخ می دهد.

وی افزود: حقّ مردم نورآباد این نیست که ابتدا رأی آنها را جذب کنیم و بعداً خلاف آنچیزی که گفته ایم عمل کنیم. در اینصورت هم به خودمان ظلم کرده ایم هم به آنها.

 وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب شهردار، معیارهای مشخصی بر روی کاغذ آورده شده و آیا امتیازبندی خاصی صورت می گیرد یا خیر گفت: چنین چیزی اصلاً وجود ندارد و فقط گفته می شود که فلانی برنامه دارد و وقتی که برنامه ها را نگاه می کنیم، می بینیم که برنامه نیست بلکه یک سری کلیّات و مسائلی که در قانون وظایف شهرداران آمده را ارائه داده اند. ممکن است اعضاء در ذهن خودشان معیارهایی را در نظر داشته باشند امّا این معیارها تا زمانی که بر روی کاغذ آورده نشود فایده ای ندارد.

 ستاری در ادامه گفت : اگر شهرداری را به عنوان یک شرکت تعاونی و یا یک مؤسسه در نظر بگیریم، اعضای شورا که مردم  آنها را انتخاب کرده اند، هیئت مدیره این شرکت محسوب می شوند که این هیئت مدیره نیز یک مدیرعامل انتخاب می کند که همان شهردار است. بنابراین اعضای شورا به نمایندگی از مردم شهردار انتخاب می کنند و باید برای صیانت از رأی مردم شهرداری انتخاب کنند که بتواند در شرایط موجود از پس مسائل پیچیده شهر بر آید.

وی با تأیید برخی شنیده ها مبنی بر تأثیر مسائل قومی قبیله ای بر انتخاب شهردار گفت: متأسفانه مسائل قومی قبیله ای وارد شورا شده  و این مسئله در آخرین مرحله انتخاب شهردار؛ جلسه شب گذشته به خوبی خود را نشان داد و اکنون حرف اوّل را در تصمیم گیری ها می زند. امیدوارم که اعضاء به خودشان بیایند.

این کارشناس مسائل شهری در بیان ویژگی های شهردار مطلوب با برشمردن دو معیار تعهد و تخصص گفت: با توجّه به وضعیت شهر و مشکلاتی که با آن روبرو هستیم کسی باید شهردار باشد که برنامه استراتژیک و نگاه سیستماتیک داشته باشد و معتقد به مدیریت مردم محور باشد. کسی را نمی خواهیم که به دنبال زد و بندهای سیاسی باشد بلکه کسی باید شهردار بشود که شهر را تبدیل به یک بنگاه اقتصادی کند.

وی با بیان اینکه شهردار موفق کسی است که درآمد پایدار ایجاد کند، سازمان شهرداری را  به بدن انسان تشبیه کرد و اظهار داشت همانگونه که اگر خون در بدن انسان وجود نداشته باشد هستی او ساقط می شود، چنانچه  سازمان شهرداری منابع مالی نداشته باشد به معنای مرگ آن است. برخی ها در بیان برنامه هایشان می گویند برای ایجاد درآمد پایدار، زمین تفکیک می کنیم درحالی که با این اقدام به توسعه پایدار آسیب می رسانیم.

وی اظهار داشت توقع نداریم که شهردار در مدّت کوتاهی مشکلات را حلّ کند امّا باید برنامه ریزی کوتاه مدت یا میان مدت داشته باشد که هدف خاصی در آن دنبال شود. و حتی اگر یک گام کوچک هم به سمت رسیدن به آن هدف برداشته شود قابل قبول است.

ستاری خاطرنشان کرد که صرف دارا بودن مدرک مرتبط برای شهردارشدن هم کافی نیست زیرا ممکن است یک فردی در حیطه تئوری خیلی قوی باشد امّا اهل کار اجرایی و مسائلی از این قبیل نباشد.

وی تأکید کرد که جرقه حضور افراد شایسته در مناصب مختلف باید زده شود و این امر بالاخره باید از یک جایی شروع شود.

 1. نویسنده دیدگاه: امید
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۵۴

  شما را بخدا کمی هم بفکر بافت شهر در نوای مختلف ان باشید طرح جامع را صرفا طولی نکنید مناطق دیگر شهر را همچون بهارستان و…را برای رفع محرومیت وزیبا سازی شهر فراموش نکنیدتا در حق این شهر در اینده ظلم نشود …

 2. نویسنده دیدگاه: delfani
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۱۷

  در جلسه ديشب شورا بين اعضا درگيري رخ داده و آنهم به اين دليل بوده كه تعدادي از آقايان براساس امتيازات دريافتي از بعضي از كانديداها ضمن لابي ، باعث راي آوردن سه نفر از آنها شده اند كه امروز هم پس از اجراي دقيق نمايشنامه و سناريو از پيش تعيين شده ، شهردار منتخب شده !!!!!!! را معرفي خواهد كرد. در اين ميان نيروهاي بسيار زبده و با تجربه اي بودند كه مي توانستند منشا خدمات بسيار ارزنده اي براي شهر باشند كه متاسفانه به دليل نداشتن لابي و عدم اعتقاد به لابي گري از گردونه شواري محترم حذف شدند .
  واي به حال شهري كه شهردارش بدون هرگونه سابقه اجرايي ، بدون تخصص ( رشته هاي علوم انساني ، نساجي و … ) باشد يا مالك بوده و توان مالي قوي در تطميع د اشته باشد . واي واي واي !!!!!
  و صد هزار تاسف از شورايي كه جز منافع شخصي خود ( تعداد 5 نفر از آقايان عضو شورا ) و برنامه ريزي جهت ماشين دار شدن ، خانه دار شدن ، زمين دار شدن ، استخدام شدن ، دكتر شدن و … به دنبال هيچ چيز ديگري در شهرداران نبوده و نيستند و صرفاً هر فردي كه مطامع كوتاه و بلند مدت آنها را در ساليان آتي فراهم نمايد به عنوان شهردار معرفي خواهند كرد .
  به نظر بنده بوق و كرناي مصاحبه از افراد و دعوت از تعداد كثيري از نامزدهاي شهرداري صرفاً يك بازي از پيش تعيين شده بود تا ضمن فريب دادن افكار عمومي در نهايت گزينه خود را معرفي نمايند كه اينطور هم شد .
  اميدوارم خائنين به راي مردم ( هركسي كه باشد ) در آينده نچندان دوري به نفرين مردم مظلوم و ستمديده نورآباد گرفتار شود .
  ان شاالله

  • نویسنده دیدگاه: reza
   شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۴

   با سلام خدمت دوست عزیز، اینکه یه شخصی رشته دانشگاهیش مرتبط باشه برای شهرداری مهمه ،اما سوابق کاری و روحیات و مدیریت و استقلال رای شخص از موارد مهم تر تعیین شهردار می باشد، با شناختی که این حقیر از گزینه های شهرداری دارم ،شخصی که شما با عنوان کارشناس ارشد نساجی از او یاد نموده اید یکی از مدیران توانمند شهرستانه که من به شما تضمین میدم اگه بعنوان شهردار انتخب بشه تحولات بنیادین در ساختار شهرداری به وجود میاره، این رو من نمیگم سابقه کاری، شجاعت،ایده های نوی که توسط این نوخبه بی ادعا به ثمر نشسته به وضوح نشان میده

   • نویسنده دیدگاه: اریا
    شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۴

    راست می گی تحول بنیادین بوجود میاره
    گند میزنه به همین سیستم نصف ونیم و همه چیز را نابود می کنه
    در ضمن کلمه نخبه را برای هر فردی به کار نمی برند
    نمی خوام توهین کنم اما در مورد نعمت نوری یک ضرب المثل معروف هست : به درد لای…………

    • نویسنده دیدگاه: reza
     شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۹

     شما داری تخریب میکنی انتقاد با ارائه مدرک با این کار شما فرق میکنه مگه نمیگی مدرک داری بخاطر شهرت اینا رو به شورا ارائه بده و گرنه همه میدونن این کار شما فقط وفقط یه غرض ورزی شخصیه دوست عزیز

     • نویسنده دیدگاه: اریا
      شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۱۴

      اقای همسایه نکنه انتظار داری بیاد ازدیوار خو نه ات بره بالا!!!!!!!
      من از سر دلسوزی برای شهرم هر از چند گاهی سری میزنم به اینجا که واقعا در نقش یک رسانه یک سری از مشکلات شهر را گزارش می کنه که با دیدن این خبر شوکه شدم که ای کاش نمیومدم
      در ضمن من بهترین مغزی هستم که نوراباد تا به حال به خودش دیده پس اسم نخبه را حرام نکن هیچ احتیاجی هم به تخریب امثال نعمت نوری ندارم که بخواهم به جایی برسم فقطط دلم میسوزه این شهر را چه افرادی اداره می کنند
      میتونی برای فهمیدن توانایی های والای نعمت نوری در … و دیگر کارها تحقیقی از دانشجویان بکنی!!!!!!!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: یک شهروند
    شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۲

    باسلام خدمت دوست عزیز شما که در یک متن 6خطی چهار غلط املایی دارید چطور میخوای در سرنوشت شهر نظر بدید نمیدونم!!!!!میترسم این نخبه که ازش تعریف میکنید مثل شما نتواند یک نامه اداری بنویسد

   • نویسنده دیدگاه: یک شهروند
    شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۸

    با سلام دوست عزیز جهت اطلاع شما باید بگویم در یک متن 6خطی کلی غلط املایی داشتی میترسم این نخبه ای که میگی مثل شما نتونه یک نامه اداری رو بدون اشتباه بنویسه

 3. نویسنده دیدگاه: محمدجواد
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۷

  سلام.
  در خدمت شما هستیم با گزارشی از یک اتفاق عجیب که توسط دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن جمهوری اسلامی ایران رخ داده.و عدم دخالت سازمان اوقاف در این امر.

  عنوان پست:
  اعزام قاری برای مسابقات بین‌المللی حفظ!

  http://qariha.blogfa.com/

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۲۸

  سلام.
  تا جايي كه من خبر دارم(خبر دقيق) اقاي دكتر ستاري طرفدار اقاي اسدي بود و به خاطر حذف ايشون ناراحته.
  اقاي اسدي هم همون كسي بود كه سلام دلفان در مورد گذشتش توضيح داده بود.
  اگه اسدي راي مياورد باز هم عصباني بوديد?!!!!!

 5. نویسنده دیدگاه: سجاد
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۳۴

  به مقدسات عالم قسم فقط علی حسین عباسپور میتونست این شهر رو آباد کنه شما حتی به ۵۰۰۰رای سالم ایشان احترام نزاشتین در اصل حرف مردم یا موکل های خود را …حساب کردین.نظرت در این باره اعلام کن آقای دکتر .محافظه کاری نکن مردم به شما و ایشان رای دادن نظرت رو راجع به اشان بدون ممنون میشیم.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۲۳

   راستي قضيه فيلم ……چيه؟
   راستي قضيه فيلم ……چيه؟
   راستي قضيه فيلم ……چيه؟
   راستي قضيه فيلم ……چيه؟
   راستي قضيه فيلم ……چيه؟
   راستي قضيه فيلم ……چيه؟

   • نویسنده دیدگاه: معرفتم بجه های قدیم
    شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۹

    با شرف همونی که خودتم توش بودی
    ملاک حال افراد است
    نه شمای که به قول خودت به همسفرت داری نارو میزنی

   • نویسنده دیدگاه: مهر
    شهریور ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۵۳

    فیلم مهم نیست.تاثیرش تو شهر و شهرداری میتونست مثبت باشه.
    زاهدان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند
    چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند
    خودت پاک پاکی؟

  • نویسنده دیدگاه: reza
   شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۵۶

   سجاد عزیز تقلب در انتخابات توسط کاندیدهای شورای شهر پیگیری و اینکه در انتخابات تقلبی انجام گرفت برای همه واضح و روشن بود شما اگه دلتون برای شهر و مردم این شهر میسوزه در برابر اولین نکته این انتخابات ،یعنی تقلب موضع شفاف و روشنی را اتخاذ نمایید چونکه اولین مشکل این شهر عبور از میان بر های غیر قانونی برای رسیدن به مقاصد توسط بعضی افراد می باشد متاسفانه من و شما به جای حمایت از حق و حقیقت بخاطر تعصبات قبیله ای و دوست و رفیق بازی و منفعت شخصی بر این اصل اولیه سر پوش میذاریم

  • نویسنده دیدگاه: امین
   شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۲۹

   آقای سجاد نمیدونم کی هستی که ولکن آقای عباسپور نیستی بابا اون جریان تمام شد چرا نمی خوایی قبول کنی هر خبری رو می خونم شما یه کامنت گذاشتید و عباسپور رو فریاد میزنید برا شهردار شدن میگید بهترین گزینه بود عزیزم ایشون صلاحیت شهردار شدن رو ندارن چون باید حداقل یه جایی کارمند باشند هر چند می دونم سلام دلفان نظرم رو نمیزاره ولی خود مسئول سایت هم بخونه خوبه

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۹

  چقدر بده که یه دسری مردم را کم عقل تصور میکنن
  آقای ستاری اگه این ها بدن چه را در جلسه قبل که همین افراد رای اوردن مخالفت نکردید
  به نظر من همه ی ده دوازده گزینه برای سمت شهردار مناسب نبودند اگه هم یکی دو نفر از آنها خوب بود یکی هی آقای میرزایی بود
  لطفا ذهن مردم را تاخریب نکنید.
  بدون شک مردم از نوع بالا اومدن شما در انتخابات و حمایت آقای … از شما خبر دارن

 7. نویسنده دیدگاه: شهروند
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۵۰

  بنظرمیرسد از این 3نفرباقیمانده بهترین گزینه اقای مهندس نوری باشه چون اقایان باقی مانده در زمان مدیریت خودشان عملکرد خوبی نداشتند برید تحقیق کنید

  • نویسنده دیدگاه: reza
   شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۰۲

   این حقیر نیز با شناختی که از گزینه های شهرداری دارم مهندس نوری را مدیری توانا، متعهد ومتخصص میدانم و برای عمران وآبادانی شهر دعا میکنم که به عنوان شهردار انتصاب بشه البته اگه مسائلی از قبیل جناح بازی بذارن که این اتفاق مهم وموثر رخ بده

  • نویسنده دیدگاه: اریا
   شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۱

   حیف که از لحاظ اخلاقی نمی توانم از گند کاری های این اقا براتون بگم که ایشان چه جور ادمی هستند اما اگر لازم شد همه چیز را ارائه خواهم داد با مدرک
   انتخاب چنین فردی یعنی نوراباد بدبخت در سراشیبی سقوط می افتد
   البته نمی خواهم از گزینه های دیگر دفاع کنم چون شناختی ندارم
   اما این اقا را خوب می شناسم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: reza
    شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۱

    دیگه مطمئن شدم که از رو غرض ورزی داری حرف میزتی این آقا چندین و چند ساله همسایه ماست بجز سنگینی و وقار چیزی از ایشون ندیدم شما اگه این حرفات درسته با مدرک به اعضای شورا یا به اطلاعات ارائه بده در غیر این صورت خواهشا آبرو مردمو نبر

   • نویسنده دیدگاه: ابی
    شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۵۴

    تهمت نزنید تو را قران کوته بینا
    خواهشا مسول سایت پیامهای که حاوی توهین
    بدون هیچ گونه صحت یا حقیقت وبدون اینکه در هیچ محکمه ای ثابت شده باشند تایید نکنه
    با ابروی مردم بازی کردن خیلی سخته بخدا

 8. نویسنده دیدگاه: یک شهروند
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۶

  جناب آقای ستاری در جواب مطالب مندرج در سایت بایستی بپرسم شما که قرار است وام دار شخص خاصی باشی چرا داری به گزینه ها اهانت میکنی؟ خیلی از گزینه ها برنامه های مدونی داشتند که با احسنت بعضی از همکارانتان در شورا مواجه شدند افراد خاص مورد نظر جنابعالی و امثالهم بودند که برنامه مدونی نداشتند و به عنوان سه گزینه برتر انتخابشان فرمودید که شخص جنابعالی در این قضیه بی تقصیر نبوده و نیستید به یاد داشته باش سوگند یاد کرده ای چه اهدافی را دنبال کنی ولی در عمل داری چه چیز را ثابت میکنی روز قیامت در پیشگاه الهی گرفتار این اعمالتان خواهید شد انشاءالله
  بنگاه اقتصادی مورد نظرتان را با کدام کارخانه های موجود تحقق بخشیم.

 9. نویسنده دیدگاه: reza
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۵۵

  با سلام خدمت جناب آقای ستاری، خواستم بپرسم آیا تقلب در انتخابات حق الناسه؟و سوگند برای دفاع از حق مردم فقط بعد از انتخابات قرائت میشه؟

 10. نویسنده دیدگاه: علی فرهادی
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۴۹

  جناب آقای ستاری
  با سلام
  بر خود لازم میدانم در رابطه با مطالبی که در سایت سلام دلفان خارج از واقعیات بیان داشته اید نکاتی را به عرض برسانم.اینجانب که یکی از گزینه های مورد نظر شورای محترم شهر بودم با توجه به فرصت کمی که داشتم (چرا که روز چهارشنبه ساعت 9شب به بنده اعلام شد برای فردا ساعت 7 غروب با برنامه در جلسه حاضر باشم )برنامه خود را بدون کپی گرفتن از قانون شهرداری که شما فرموده اید بعضی آنرا کپی کرده و بعنوان برنامه ارائه داده اند تنظیم نمودم که در خیلی از جاها ی آن از سوی بعضی از همکاران جنابعالی با احسنت گفتن مواجه شدم جا دارد از جنابعالی سوال شود چرا به بعضی از گزینه ها چهار تا پنج روز فرصت ارائه برنامه داده شد ولی به بعضی مثل بنده کمتر از ده ساعت هرچند برنامه بنده موجود است و حاضرم جهت روشن شدن اذهان عمومی در صورت صلاح دید آنرا تکثیر و در معرض قضاوت مردم قرار دهم چرا جنابعالی که مدعی دارا بودن مدرک برنامه ریزی شهری هستی با اهداف خاصی که داری دنبال می فرمایی اجازه نمیدهی شایسته سالاری شود مگر ما کم شایسته داریم تا میروی کسی که مسئول دفتر یکی از نمایندگان است را بعنوان گزینه معرفی میکنی آیا ایشان چه امتیازی داشتند که دنبال غیر بومی آن هم چنین گزینه ای رفتی؟آیا هیچ با خدای خود خلوت کرده ای فردای قیامت بایستی به این ملت که به شما اطمینان کرده اند پاسخ دهی چرا اهداف خاص خود را بر مسائل کلان شهر ترجیح میدهید من حاضرم با در دست داشتن برنامه ام در جلسه ای با حضور صاحب نظران پیرامون موضوع با جنابعالی به مناظره نشسته تا مشخص شود که شما دنبال سازندگی و رفع محرومیت ها در شهر نبوده و نیستید خوب است انسان در اعلام نظرش پیرامون صلاحیت افراد آنچه واقعیات است را معیار قرار دهد نه اغراض خودش و اهداف و آرزوهای شخصیش را. دوست عزیز بدان دوران مسئولیت شما هم مثل ابر می گذرد و آن وجدانهای بیدارآن ملت شریف و واقع بین است که پیرامون شما به قضاوت خواهند نشست بیایید همانطوری که در جلسه ارائه برنامه هایم به عرضتان رساندم برای رشد و پیشرفت شهرمان ید واحدی باشید از تفرقه و ایجاد شکاف بیشتر پرهیز کنید که این روش به صلاح شمااعضا شورا و شهرمان نیست بیایید اخلاص،فداکاری و ایثار را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم تا نام نیکتان ماندگار بماند مگر نه من گفتم حاضرم بخاطر خدمت به مردم شریف شهرم که بعد از 14 سال خدمات ناچیزم را هنوز فراموش نکرده اند بدون هیچ حقوق و مزایایی نوکریشان را بکنم حال جنابعالی حاضری با این روحیه این مدت از عمرت را در شورا بدون حقوق و مزایا سپری کنی (این گوی و این میدان جنابعالی چیزی نخواه و من هم حاضرم بعنوان کارشناسی در شهرداری بعنوان بازویی توانا در کنار هر شخصی که بعنوان شهردار تعیین میشود بدون حقوق و مزایا این مدت را خدمتگزار مردم باشم و اطمینان دارم منشا تاثیر خواهم بود)مطمئنم خیر چرا هدف جنابعالی و امثال جنابعالی در شورا چیزی دیگری را دارد میگوید علی ایحال اجازه نداری کسانی را که غیر از قانون و مقررات وضوابط چیز دیگری برایشان مهم نیست این چنین به تخریبشان بپردازی من خود را فردی کارشناس و پرتلاش میدانم که امثال حضرت عالی را هرگز بعنوان شاگردی خود درمسند عمل قبول نخواهم کرد و توان خود را در مدیریت نمودن شهر نور آباد بعنوان شهردار به رخ همگان با عملم خواهم کشاند باشد که انشاءالله وجدان های بیدار در مورد من و شما به قضاوت بنشینند که کم هم نیستند پیر وجوان،مرد وزن همه و همه واقعیات را بهتر ازجنابعالی و بنده درک کرده و میکنند چرا که نمونه آن در همبن سایت برایتان به تحریر در آمده است و قطع یقین بدان اگر بنده توفیق خدمت به آن مردم شریف را پیدا میکردم از فردای همان روز اول شروع یه کارم شهر را با شروع کارهایم متحول میکردم و پس از یکسال نتیجه تلاش بنده و همکاران را مردم عزیزمان میدیدند و اطمینان میدهم که شهر را به شهری سرآمد کل شهرهای استان تبدیل میکردم ولی جنابعالی و امثالهم بودید که نگذاشتید بازهم راضیم به رضای خدا و هر آنجه مردم شریف منطقه میخواهند این را بدان بنده در طول عمرم وامدار کسی نبوده و نیستم و به کسی هم از جهت قبول مسئولیت باج نداده و نخواهم داد چون مسئولیت را امانتی بیش نمیدانم دوست عزیز بدان که مسئولیت را برای مقاصد این دنیایی نخواسته و نمیخواهم
  برادر کوچک شما فرهادی

  • نویسنده دیدگاه: شهروند1
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۲۶

   اقای فرهادی مقصر هوشمند احمدیان بوده وفقط شماهاراسرکارگذاشته واز روز اول هم به اقای میرزاییان قول شهردار شدن را داده

   • نویسنده دیدگاه: شهروند
    شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۲۰

    شهروند عزیزمگر نه اینکه انتظار مردم شریف و نجیب و صادق شهرمان که در رابطه با این اوصاف در استان سر آمد می باشند از منتخبینشان یعنی همین شورا انتخاب شایسته ترین و یا بهتر بگویم شایسته سالاریست چرا آقای ستاری و امثالهم اختیار خود را به دست آقای هوشمند احمدی که در سه چهار جلسه اخیر حداقل دو بار از آن تخلف دیده اند بدهند امید داریم این عزیزان به خود بیایند و با هوشیاری مانع از حرکت مرموزانه بعضی از اعضا شوند

   • نویسنده دیدگاه: یک شهروند
    شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۵

    شهروند عزیز مگر نه اینکه انتظار مردم شریف و نجیب و صادق شهرمان که در رابطه با این اوصاف در استان سرآمد می باشند از منتخبینشان یعنی همین شورا انتخاب شایسته ترین و یا بهتر بگویم شایسته سالاریست چرا آقای ستاری و امثالهم اختیار خود را به دست آقای هوشمند احمدی که در سه چهار جلسه اخیر حداقل دو بار از آن تخلف دیده اند بدهند امید داریم این عزیزان به خود بیایند و با هوشیاری مانع از حرکات مرموزانه بعضی از اعضا شوند

  • نویسنده دیدگاه: دانشجویان
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۰

   سلام اقای فرهادی
   اولا” اقای هوشمند احمدیان از روز اول انتخاب اصلیش اقای میرزاییان بوده 2-شخصیت دکترستاری درحد شهر دار تهران ویاکلان شهرها میباشد ولی باکمال تاسف ما مردم نوراباد قدر ایشان رانمیدونیم باتوجه به اینکه تخصص ایشان مدیریت شهری وشهرسازی است ودرضمن مقالات ایشان درسطح دانشگاهای خارج وسایتهای انها قابل استفاده است
   3-دکترستاری متین-باوقار- ورزشکار ومدیر وهم متخصص ودرحاحاضر استاد دانشگاهست وعقل سالم دربدن سالم است
   4-مادانشجویان حاضریم درهرمحل ومکان به نمایندگی از دکتر با اقای فرهادی مناظره ومذاکره در امورشهری و عمرانی وحقوق شهروندان انجام بدیم
   5-درضمن اقای فرهادی قبلا” با احداث مسجد در زمین خود مخالفت میکرد ودرحالیکه برای امکان دیگری موافقت وحال دراین پیام خودشون را انقلابی واهل تقوا جلوه میدهد
   6-شهر امروزی باشهر20سال پیش کلی متفاوت است دران زمان جمعیت شهرحدود5هزارنفربودوکلا”چندتاکوچه وخیابان داشت ولی درحال حاضربابیش از50هزارجمعیت وکلی تکنولوژی جدید سطح فکرمردم وانتظار انها خیلی بیشتر از قبله ودراین دوران فقط شهر نیاز به متخصصانی ازجمله دکتر ستاری داره
   7-اقای فرهادی دنبال طایفه وطایفه گرایی بود درحالیکه دکترستاری فردی روشنفکر وشهروند گراست وبه فکر کلی وابادانی شهر درتمام محله ها وبرای کلیه طوایف خدمت میکند

   • نویسنده دیدگاه: اهم
    شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۸

    حالا خوبه دانشجو پیام نور نورابادی…..

   • نویسنده دیدگاه: علی فرهادی
    شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۳۸

    دوست عزیز سلام
    اگر مقاله بنده را با دقت مطالعه کرده باشی قصد اهانت به شخص آقای ستاری یا هر کس دیگری را نداشته ام و برای شخصیت علمی ایشان نیز احترام قائلم انشاءالله امیدوارم استعدادهای درخشان دلفانی در سطح جهانی بدرخشند که آرزوی دیرینه بنده بوده و هست و نظر هرکس در انتخابش برایش محترم است مسلماًهر کدام از اعضاشورا در مورد گزینه ها به نتیجه ای رسیده اند که گزینه موردنظرشان را انتخاب کرده اند که این نظر هم قابل احترام است
    بنده در سطح این مملکت و کره خاکی فقط وفقط دارای یک قطعه زمین مسکونی با کاربری مسکونی در کوی جهادگران نورآباد بوده ام که در سال73 آنرا احداث و در آخر سال 90آنرا فروخته و یک قطعه زمین مسکونی در خرم مسکن خریداری و در آن ساختمان مسکونی ساخته ام .لذا این مطلب شما کاملاکذب بوده و خارج از واقعیت است و راوی آن از کسانی بوده که بدون اطلاع اظهار نظر کرده و دروغ گفته که این را میگذاریم برای روز قیامت.
    در خصوص جمعیت شهر نورآباددر زمان تصدی بنده در پست شهرداری بهتر است از سازمان آمار،آمار شهرمان را جویا شوید تا من به یاد دارم شهر نورآباد از بیست سال پیش جمعیتش بالغ بر سی هزار نفر بوده است که این مطلب شما هم خارج از واقعیت است.
    در ضمن افتخار شخص بنده این است که اصلا وامدار احدی نبوده واهل قوم و قبیله گرایی نبوده ام و خدا میداند در طول این سی وچند سال خدمتم در کارهای اداری بین پدرم و دیگران تفاوتی قائل نبوده ام و تا ابدهم نخواهم بود.
    و اگر هم به متن مقاله ام دقت کرده باشید من پیرامون دفاع از برنامه ارائه شده ام که قطعاًجنابعالی از متن آن بی خبری از آقای ستاری خواسته ام با حضور صاحب نظر نخبه به مناظره بنشینم من مخالف فکر شما و هر کس دیگر که در راستای شهرسازی برنامه ای دارد نیستم ولی خواسته ام در جواب فرموده ایشان که گفته خیلی از گزینه ها قانون شهرداری را کپی کرده اند بگویم نه خیلی از گزینه ها که شخص بنده هم یکی از آنان بوده ام برنامه های جامع و کاملی داشته اند ولی برنامه برای شورا معیار وملاک صلاحیت گزینه نبوده و نیست چرا که دارد مشخص میشود مسائل قومی قبیله ای و جناح بندیها است که در تصمیم گیری شورا در انتخاب شهردار حرف آخر را میزند و این خود اثبات میکند که بدانی حقیر اهل جناح و جناح بندی نبوده ام اگر اعتقادی به قبیله گرایی داشتم نظر خیلی از اعضا شورا که هم قبیله ام بوده اند را برای خود جلب میکردم من به ارائه برنامه ام اکتفا کردم و الان هم حاضرم پیرامون دفاع از برنامه ام و سوابق عملکردم با شما و هرکس دیگری به مناظره بنشینم

    • نویسنده دیدگاه: دانشجو
     شهریور ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۵۳

     اقای فرهادی منظور زمین روستای خودتان است که با راه عبوری مسجد روستامخالفت میکردی

     • نویسنده دیدگاه: هشدار
      شهریور ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۳۶

      تاجایی که بنده مطمئنم ویقین دارم جناب آقای فرهادی در روستای باباجان زمین مسکونی ندارد کاش از اونایی که زمین های فراوان دارند جهت احداث مسجد ایثار میکردند بدون سند حرف وحدیث نگید

     • نویسنده دیدگاه: علی فرهادی
      شهریور ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۳

      دانشجوی گرامی
      اولاً:امیدوارم در اظهار نظرت صادق باشی
      ثانیاً:تا کنون می فرمودی زمین مسکونی حال شد زمین زراعی که خود جنابعالی میدانی مالکیت آن با بنده نبوده
      ثالثاً:جاده منتهی به مسجدد در طرح هادی روستا مسیرش مشخص است که جنابعالی با اعمال نفوذت در بنیاد مسکن قصد تغییر آن را داشتی
      رابعاً:بحث ما مسائل شهر و شهرداری است نه مسائل عدوات و دشمنی جنابعالی و بنده.

   • نویسنده دیدگاه: تهمتن
    شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۴

    دانشجوی عزیز که ازطرف دانشجویان سخن میگویید ماهم افتخار میکنیم که شخصیت جناب ستاری لایق مدیریت در کلان شهرهاست واز خداوند سبحان میخواهیم که ایشان روزی به این مسند برسند انکه کوتاه نظر است شمایید که بدون سند ومدرک علیه فرهادی شایعه پراکنی میکنید اول باید بگویم شخص فرهادی چگونه میتواند وقنی مالک زمینی در روستای باباجان نیست فضل وبخشش کند تاجاییکه از سخن پیداست خود شما زبان مناظره را ندارید اول به سوره ال عمران مراجعه کن ودعای رب شرح لی ویسرلی امری…….راحتما بخوان تا خداوند زبانت را گشایش دهد .دوم در علم آمار دقت کن جمعیت شهر در گذشته چقدر بوده .سوم جنابعالی چطور به خودت اجازه میدهید از طرف آقای ستاری که شخیصیتی تحصیل کرده وروشنفکر به مناظره بنشینی آیا توان این کار را داری .نظر شما کوچه بازاری است

  • نویسنده دیدگاه: مهر
   شهریور ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۵۹

   جناب آقای فرهادی ما هنوز هم قدردان خدمات بی دریغ شما در دوران مسئولیتتان در شهرداری هستیم.
   ما خود نمیرویم روان از قفای کس
   آن میبرد که ما به کمند وی اندریم

  • نویسنده دیدگاه: محمد يعقوبي
   مهر ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۱

   سلام آقاي فرهادي
   مطالب دردمندانه ي شما را خواندم و بر حال شورا و مردم دلفا ن تأسف خوردم و بر فرماندار دلفان لعنت فرستادم كه با مهندسي انتخابات باعث شكل گيري شورايي ضعيف شد .
   همه ي دلفان شما را مي شناسند و خدمات شايسته و ارزشمند شما را به ياد دارند

 11. نویسنده دیدگاه: sina
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۰۷

  در یادداشت چند روز پیش رئیس محترم شورای اسلامی خواندم که فرمودن دقت را فدای سرعت نمیکنیم این دقت ونگاه ونظر با حذف افراد شایسته لایق وکاردان ودارای تجربه مدیریت شهری وجهادگر دوران دفاع مقدس همخوانی ندارد در یادداشت آقای ستاری خدمات صادقانه شهرداران گذشته نادیده گرفته شده مگر جناب آقای ستاری دردوره های گذشته عضو شورا نبوده آیا در انتخاب شهردار به اشتباه خود پی برده یا مردم خدای ناکرده درانتخاب ایشان بعنوان عضو شورا اشتباه کردند دوستان شورا بدانید با حذف افراد شایسته به بیراهه میروید

 12. نویسنده دیدگاه: متین
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۲۷

  هیچوقت یادم نمیرود درزمان مدیریت شهرداری آقای فرهادی کوچه های شهرمان سر وسامان گرفت دوستان شورا .عزیزانی که مردم باانتخاب شما به شما اعتماد کردند .با حذف فرهادی معلوم است به فکر شهر شهر سازی نیستید چرا که خدمات 14سال پیش ایشان در شهرداری معادل کل خدمات شهرداری است

 13. نویسنده دیدگاه: فاطیما
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۹

  دوستان شورایی از برنامه وتوسعه پایدار سخن میگویند . اینکه کسی از کلیات وظایف شهرداری در اینتر نت کپی برداری کرده مشخص است اما شخصی همچون فرهادی که تجربه در مدیریت گذشته دارد در پاکدستی شهره عام وخاص است وخدمت بی توقع این جهادگر چه در دوران دفاع مقدس {تعهد}وچه در زمانی در اداره جهاد وکشاورزی شهرستان وبخشداری مرکزی شهرداری بر کسی پوشیده نیست .مطمئن باشید این معیار انتخاب شما که تخصص وتعهد نیست توسعه پایدار در برنامه شهردار میبیند یا در برنامه خودتان {آنچه گفتیم گپی دوستانه بود وما هم مثل شما دغدغه آینده شهرمان داریم دوست داریم شما که سخن ازتحصیلات مدیریت شهر سازی میزنید در عمل با کدخدا منشی سنتی دیرینه از گذشتگان در انتخاب مدیریت شهر مان دچار اشتباه نشوید وشهری مناسب شهریاران بسازید کودکان ما هم حقی در استفاده از فضاهای شهر دارند بیایید کاری کنیم جوابی برای این آینده گان داشته باشیم شهری که فقط ساخت وساز چند طبقه کردن خونه هابرای این کودکان چه تدبیری اندیشیده ای از توسعه پایدار سخن میگویید آ یامطالبه ای درخصوص فضای آموزشی تفرحی ورفاهی ودرمانی مناسب با شهرسازی دارید بله با درآمد شهر ساخته میشه این دید ونگاه شما نسبت به انتخاب وحذف گزینه ها سوال برانگیز است

 14. نویسنده دیدگاه: همشهری
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۸

  خواهشن فاطیما جان از اینها طرفداری نکنیدهمه از هم حقه باز ترن پشتیبانی نکنیدازاینها همه جا طلب به فکر خود و خانواده هاشون همین اسماعیل میرزایی که میخوان انتخابش کنن رئیس بنیاد مسکن بود واون موقع هم من وخانواده ام محتاج یه سرپناه تا اینکه طرح زمینهای کاظم اباد یا همون سهل علی خودمون به بنیاد مسکن داده شد منم سریع رفتم وجویا شدم از این بحث که با همسرم صحبت کردم که تمام طلاهایمان رافروختیم بعد که رفتیم زمین تحویل بگیریم اقای میرزایی همه زمینهای تفکیک شده رو به رفقای خود داده وماهم طلاهای خود را از دست دادیم ومطمئن باشید من و همسرم هیچ وقت حلالش نمیکنیم حالا میخواد بیاد شهردار بشه وای به حال این شهر که این اقا میخواد شهر دارش بشه

  • نویسنده دیدگاه: فاطیما
   شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۲

   ذوست عزیز منظور من اصلا آقای میرزایی نبوده و نیست منظور من آقای فرهادی بود که در پاکدستی شهره عام وخاص بوده و هست و هر کسی از کج دستی ایشان چیزی میداند بیان کند ضمن اینکه من خودم از عملکرد بد اقای میرزایی در بنیاد مسکن و سیلی زدن پیرمردهای مراجعه کننده به آن بنیاد انتقاد داشته و دارم و از ایشان سراغ دارم که برای احداث یک واحد مسکن روستایی …فقره وام تخصیص داده است که این خود مشت نمونه ای از خروار عملکرد ایشان است

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۲۴

   سلام. در مورد زمين هاي كاظم اباد اشتباه ميكنيد. درسته كه به يه سري افراد خاص واگذار شدن. اما نه در زمان اسماعيل ميرزايي. در زمان مديريت فعلي

  • نویسنده دیدگاه: شهروند2
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۳۱

   من هم حرف شماراتاییدمیکنم به برخی از دوستان وصاحبان قدرت حتی بیش … وزمینهای کاظم اباد …ه که چندین ساختماندارند وفقط برای معامله اینکارومیکنند
   البته این مدیر اصلا”عدالت رعایت نمیکند میتونی به برخی روستاها بروی تحقیق کنید ببین جه بی عدالتیهای را مرتکب شده ودرحال حاضرهم شب وروز دنبال شوراها هست واسه شهردار شدن متاسفیم متاسفیم

 15. نویسنده دیدگاه: سجاد
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۰۵

  ما فرهادی را یادمون نمیاد لاکن عباسپور رو همه استان میشناسن کسی که هم انگیزه فراوان داره .هم جوانه هم خلاقیتشو به همه نشون داده و هم ۴۸۰۰رای پاک از ما دریافته آیا نمیتونست هنرشو تو شهرداری نشون بده؟آیا بخاطر شیک پوشی و رفیق بازی و یا دنیا گردی باید انقدر اونو از خودمون برانیم.آیا ما اینقد پاکیم و فقط ایشان ناسالم.پس حضرت علی(ع)الگوی ما در پوشاندن خطای دیگران نیست.یا ایزد منان ستار العیوب نیست.آیا ایشان عشقشو و تعصبشو به شهرمون ثابت نکرده یا حسادت میکنیم به پیشرفت این جوون.فراموش نکنیم در نوجوانی در راه وطن که همسن و سالان ایشان جرات نمیکردند شب از خونه بزنن بیرون همسنگر سرهنگ خزایی.سرهنگ یوسف وند.سرهنگ محسن محمدی و…بوده .بیاییم تردش نکنیم و با حرفای بی اساس نرنجونیمش .بدرود

  • نویسنده دیدگاه: فاطیما
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۵

   شما حق دارید زمان آقای فرهادی را به یاد نداشته باشید چرا که خدمات ایشان با 14 سال قبل برمیگردد که شهرداری نوراباد 130 میلیون تومان ارآمد داشت و ایشان با این اوضاع در آمدی توانست به اندازه نصف کل عمر شهرداری برای ما مردم منطقه خدمات رسانی کنه از شما میخوام بیلان عملکرد شخص ایشان را که در روز ارائه برنامه هایش یک نسخه از آن را به هر کدام از اعضا شورا تحویل داده خواسته و مطالعه کنید و با مقایسه آن با گذشته و حال بپردازید و قضاوت با وجدان بیدارجنابعالی و امثال جنابعالی

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۹

   همه استان یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 16. نویسنده دیدگاه: نورابادي
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۳۶

  سلام خدمت تمامي دوستان و همشهريان
  بنده خودم يكي از گزينه هاي ( مثلاً ) اصلي شورا جهت تصدي پست شهرداري بودم
  به بنده گفتند برنامه هايت را بياور و از آنها دفاع كن
  بنده نيز پس از 12 روز تحقيق و بررسي برروي مسائل شهري با تاكيد بر نورآباد و ضمن داشتن سابقه اجرايي حدود 15 سال در مديريت هاي مختلف ، مدرك مرتبط و بومي بودن ، برنامه خود را تهيه و پس از دفاع تحويل آقايان دادم
  با عنايت به آنكه تمامي اجزاي برنامه مورد توجه اعضاي محترم بود انتظار مي رفت كه نتيجه اعلام شده چيزي غير از آنچه كه اعلام شد باشد .
  علي ايحال ، تاسف بنده فقط و فقط به خاطر عوام فريبي و نمايش بازي كردن هاي اعضاي محترم شورا مي باشد .
  و الا ——- از ماست كه برماست

 17. نویسنده دیدگاه: گودرز
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۱۰

  حتما شنیده ای داستان صداقت کریم خان زند را{ روزی مردی گریه کنان در حالی اشک از چشمانش جاری بود به نزد وکیل رفت و به تعریف وتمجید از پدر وکیل پرداخت وگفت من کوری مادر زاد بودم در خواب دیدم شخصی که خود را پدر وکیل الرعایا معرفی کرد دست خودرا بر روی چشمان وصورتم کشید ووقتی دیدگانم را باز کردم جهان تاریک را روشن دیدم کریم خان خشمگین شدوگفت مردک دروغگو و چاپلوس پدر من در گردنه بید سرخ دزدی میکرد سپس داروغه ای را صدا کرد ودستور داد چشمان این مرد چاپلوس را از حدقه درآورید. اطرافیان مانع این کار شدن . وکیل گفت کاش میتوانستم چشمانت را از حدقه درآورم} کاش به جای حرف کسانی که دلسوز شهر نیستند و فقط به منافع شخصی خود می اندیشند کمی واقع بین بودیم کدام یک از امور مربوط به شهرمان با استانداردهای شهرسازی متناسب است نحوه جمع آوری زباله سطح شهر تردد وتراکم جمعیت دریک خیابان انهم از روی ناچاری چون بیشتر مایحتاج زندگی مردم شهرمان بیشتر درخیابان {خیابان امام خمینی {ر}}سهل الوصول است دربیشتر شهرها میدان اصلی به عنوان نماد زیبایی محسوب میشود در ضلع غربی میدان اصلی شهرمان تعدادی وانت ونیسان مملو از میوه سبزیجات ووضعیت پیاده رو های شهر از چند سال پیش تغییری نکرده وضعیت خیابان انقلاب منتهی به بهشت زهرا در ایام پایانی هفته چه وضعیتی دارد اینها را میشود ساماندهی کرد .اعضای محترم شورا شک نداریم شما هم بیشتر دغدغه تان نجات شهر است ای کاش گزینه های متخصص متعهد را حذف نمیکردید .ما زیاران چشم یاری داشتیم

 18. نویسنده دیدگاه: صارمي
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۴

  با سلام خدمت تمامي خوانندگان ارجمند و سايت بسيار وزين سلام دلفان
  سه گزينه شهرداري هركدام كه به تصدي پست شهرداري برسند موفق نخواهند بود زيرا
  1- هيچ تجربه موفقي ندارند يا اصلاً تجربه مديريت ندارند
  2- تعدادي از اعضاي محترم با آنها موافق نبوده و به عنوان يك گزينه تحميلي تلقي خواهند شد
  3- كاركردن در اداره پست يا مديريت ادارات بسيار كوچكي مانند بنياد مسكن و علمي كاربردي دلفان با شهرداري كه دريايي از تجارب مختلف را طلب مي كند بسيار متفاوت و غيرقابل قياس است
  4- پرونده و سوابق هركدام از سه عزيز ياد شده را كه مرور مي كني سرشار از حرف و حديث و اما و اگر است كه نويد روزهاي خوبي را در شهرداري نخواهد داد
  5- اگر سري به سايت ها ، هفته نامه ها يا صحبت هاي مردم كوچه و بازار بزنيد مشاهده مي كنيد كه همه نگران انتخاب شوار در بين اين سه گزينه هستند چون هيچكدام را لايق شهرداري نمي دانند
  بنابراين ضمن يادآوري مفاد سوگند شما در روز تحليف از ساير اعضاي محترمي كه همچنان بر روي مواضع خود هستند ( مانند آقايان نوربخش و ستاي و خانم جلالوند) تقاضا داريم تا قبل از اين اتفاق ناميمون جلوي آن را گرفته تا ان شا الله در فرصت مغتنم ديگري گزينه اي كه توان دفاع از حقوق شهروندان بي پناه نورآباد را دارد انتخاب نماييد
  آزاد باشيد و آزاده بيانديشيد

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مهر ۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۵۴

   نوربخش خودش خوب راي داد چون آقاي ميرزايي خودش اهل …………….مي باشد

 19. نویسنده دیدگاه: rez
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۱۲

  جناب آقای صارمی صرف اینکه شما بگید هیچ تجربه موفقی ندارند نمیشه تجربه کسی رو رد کرد،و روال تعیین شهردار در همه ایران همینه عده ای از اعضا مخالف و عده ای موافقا پس این نظر شما هم درست نیست، برادر بزرگوار شاید شما از یکی از این عزیزان گله ای داشته باشی اینکه پرونده این سه عزیز حرف و حدیث داره کلی گوی هست و درست نیست در ثانی قرار نیست کسی از مریخ بیاد که شهردار بشه سوابق بعضی از عزیزان کفایت انجام این امر رو داره

  • نویسنده دیدگاه: مسلمان
   شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۱۷

   مرم شریف شهرستان نوراباد انتخابات شهردار مشخص شد که
   بجز اقای قبادی-خانم جلالوند-ستاری
   باقیمانده اعضادنبال منفعت وسود خودشان هستند ودقت را فدای مال وثروت کردند
   درود خدا بر خانم جلالوند-ستاری-قبادی همیشه در خاطره ها باقی میمانید

  • نویسنده دیدگاه: باران
   شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۰

   البته انتظار مردم از سیدنوربخش باتوجه به اینکه ایشان جزئ خانواده شهدا است بایستی بادقت انتخاب کند وتحت تاثیر حرف احمدی قرار نگیرد وبه دور از طایف وقبیله گرایی انتخاب میکرد
   همچنین باتوجه به شناختیکه از اقای محمدکرم فتحی میرفت متاسفانه ایشان هم در دام احمدیان گرفتار شد که جای تاسف عمیق است

   • نویسنده دیدگاه: ملکی
    شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۳

    درود بر شرف قبادی که راه خودش رو از آقای احمدیان جدا کرد و فریب نخورد شنیدم قبادی گفته بزرگواران شورایی با خودشون یه قرآن چینی دارن که سوگند دروغ میخورن و هیچ واهمه ای ندارن

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۴۶

     سلام ملكي
     خدا رو شكر كه قباد تك شده.
     خداااااااااااا شكرت

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مهر ۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۴۰

    ما مردم بدبخت چه انتظاري از نوربخش داشتيم انتظار مي رفت جاي والي زاده را بگيريد ولي افسوس اين كجا و آن كجا .
    البته ………………………………………….

 20. نویسنده دیدگاه: اریاواقعی
  مهر ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۴۰

  باسلام خدمت کلیه مخاطبین سلام دلفان
  برادری که به اسم جعلی افرادکامنت گذاشتی،اخلاقااین حرکت شمادرست نیست لطفابااسم کسانی که باکاندیداهای محترم شهرداری نسبت دارندکامنت نگذاشته وشائبه تخریب راه نیندازید.خانواده میرزایی ضمن ردهرگونه تخریب علیه کاندیداهای محترم اذعان میداردکلیه کاندیداهامورداحترام بوده وبرای آنان آرزوی موفقیت دارد

 21. نویسنده دیدگاه: مجید
  آبان ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۳

  ملا شدن چه اسان ادم شدن چه مشکل. با این مدرکتون کشتید ما را مدرک سواد نیست واقعا خودت رو کار بلد میدونی؟ واقعا تعهد داری؟

 22. نویسنده دیدگاه: دوستی
  آبان ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۳۱

  جون هر چی مرده اهل استعفا مستعفانیستی.نری شهر خراب میشه.! ای وا خدا مرگم بده!!! اگه مردی استعفا بده. حالا من گفتم قضاوت با مردم فهیم دلفان جای حاج شهبازی خالیه

 23. نویسنده دیدگاه: شهروند
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۴۱

  وای به حال شهرنورآبادشهری که ……… وامثالهم شورای شهرآن شوندانتظارچه معجزه اب داریددیگه شهردارش چه شود…………..

 24. نویسنده دیدگاه: احمد
  آبان ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۸

  آقای دکتر ستاری برادر عزیز توکه خودرا برنامه ریز شهری میدانی بایستی با برنامه ریزی ودرایت وتدبیر بااین قبیل کارهابرخورد کرد نه اینکه اگر نتوانستی کاری کنی به گفته جنابعالی استعفا بدهی وفرر رابرقرار ترجیح بدهی این را فقط مدرک و….نمی واهد بلکه تعهد،دلسوزی وتجربه وصدالبته دانش میخواهد برادر؟

 25. نویسنده دیدگاه: رضاصحراگرد
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۴۰

  سلام درورد اقای ستاری خسته نباشید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار