سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 125917
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » وعده هایی از جنس ناامیدی (۵)/ شهرک صنعتی دلفان همچنان قربانی وعده ها
Print This Post
مرگ صنعت در دلفان

سال ۹۴ کارگروه اشتغال شهرستان با حضور استاندار لرستان برگزار و تصمیماتی برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی گرفته شد اما بانک‌ها حتی به یک نفر هم تسهیلات ندادند

سلام دلفان – تعطیلی ۱۷ ساله تنها ناحیه صنعتی دلفان زخم کهنه‌ای بر پیکره شهرستانی است که در بین دیگر شهرستان‌های استان رکورد دار بیکاری است و تاکنون مرهمی برای التیام آن پیدا نشده است.

سال ۹۴ کارگروه اشتغال شهرستان با حضور استاندار لرستان برگزار و تصمیماتی برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی گرفته شد اما بانک‌ها حتی به یک نفر هم تسهیلات ندادند به‌طوری‌که  در جلسه کارگروه اشتغال سال ۹۵ شخص استاندار هم از این موضوع تعجب کرد.

معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان با بیان اینکه طی سال ۹۵ اولین مصوبات ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان مربوط به شهرستان دلفان بوده است گفت: متاسفانه تا کنون در این شهرستان برای اجرای مصوبات یاد شده اقدامی صورت نگرفته و دبیرخانه ستاد باید پیگیری لازم در رابطه با چرایی اجرایی نشدن این مصوبات داشته باشد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵غضنفری معاون استاندار لرستان در فرمانداری دلفان

دبیرخانه ستاد تسهیل واحدهای تولیدی لرستان باید ظرف مدت زمان یک هفته نسبت به بررسی علت به سرانجام نرسیدن مصوبات شهرستان دلفان اقدام کند و گزارش آن را به صورت شفاف ارائه دهد.

شهرکی صنعتی که از بازدید هم محروم ماند

در ماه جاری نعمت زاده به لرستان سفر کرد و از ناحیه های صنعتی استان بازدید کرد و با مشکلات آنها آشنا شد اما باز هم خبری از سفر به دلفان و بازدید از شهرک صنعتی علیمیرزایی نشد.

با این اوصاف از دستور رسیدگی فوری استاندار به مشکلات شهرک صنعتی دلفان تا کنون یک سال گذشت و همچنان مشکلات شهرک صنعتی دلفان پابرجاست و حتی چند واحد نیمه فعال آن هم تعطیل شده اند.

 

حال قضاوت با شما آیا وعده احیای شهرک صنعتی علیمیرزایی عملی شد؟….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار