سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 126083
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نماینده ولی فقیه در استان لرستان و استاندار رای خود را به صندوق انداختند + عکس
Print This Post

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و استاندار با حضور در شعب اخذ آرا، رای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش سلام دلفان، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان صبح امروز در آغازین ساعات رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در دبستان توحید خرم‌آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

 نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همیشه حضور مردم در صحنه‌های انقلاب به‌ویژه درصحنه انتخابات فوق تصور همه بوده است.

وی افزود: در این دوره از انتخابات مطمئناً حضور مردم بسیار باشکوه، حماسه‌ساز و حضوری است که نشان می‌دهد بلوغ سیاسی مردم و بینش سیاسی مردم بسیار بالا است و احساس مسئولیت و احساس اینکه باید مردم خود سرنوشت خودشان را تعیین کنند حاضرند با تمام وجود درصحنه انتخابات حاضر باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: این حضور آگاهانه و با درایت مردم به‌طور یقین هم درصحنه داخلی و هم درصحنه خارجی بسیار تأثیر گزار خواهد بود.

وی بیان کرد: برنده اصلی انتخابات همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند ملت ایران است، این ملت است که پای صندوق‌های رأی آمده است.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: این مردم در جهت تأیید نظام جمهوری اسلامی و در جهت حمایت و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی و اعلام اینکه نظام و انقلاب را دوست داریم و پای انقلاب ایستاده‌ایم در انتخابات شرکت کردند و مطمئناً این حضور پشتوانه بسیار قوی و محکمی برای مسئولان خواهد بود که به این مردم بیشتر خدمت کنند.

استاندار لرستان رای خود را به صندوق انداخت

هوشنگ بازوند استاندار لرستان صبح امروز در آغازین ساعات رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در شعب اخذ آرا، رأی خود را به صندوق انداخت.

استاندار لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۶، روز اقتدار ملی، عید ملی و جشن ملی کشور است.

وی افزود: خیلی خوشحال هستیم که مردم استان لرستان باهمت بالایی از اوایل صبح در این جشن ملی شرکت کرده‌اند، مطمئن باشند هر رأی مردم یک ضمانت و تضمین‌کننده امنیت کشور است که جای تقدیر دارد.

بازوند بابیان اینکه برنده اصلی انتخابات نظام جمهوری اسلامی است عنوان کرد: امروز همه مردم آمده‌اند در این جشن ملی شرکت کنند، مردم به‌خوبی پای صندوق‌های رأی می‌آیند که این پیام تضمین‌کننده امنیت کشور است.

مهوری اسلامی ایران است.

 منبع: تسنیم – یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار