سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12805
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نخستین گروه زائران حج ۳۰ شهریور ماه عازم مکه می‌شوند
Print This Post

رئیس ستاد مدینه سازمان حج و زیارت گفت: نخستین گروه زائران حج ۹۲، شنبه ۳۰ شهریور ماه مدینه منوره را ترک می‌کنند و با حضور در مسجد شجره، مُحرم شده و به سمت مکه مکرمه حرکت خواهند کرد.

 

به گزارش سلام ددلفان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج،  نصراله فرهمند با اعلام اینکه 30 هزار نفر از 64 هزار زائر و خدمه ایرانی حج تمتع سال 92، مدینه قبل هستند، گفت: روزانه 6 تا هفت پرواز از ایران، زائران حج تمتع 92 را به مدینه منوره منتقل می‌کنند و روند اعزام زائران مدینه قبل به شهر پیغمبر تا چهارشنبه 10 مهر ماه ادامه دارد.

رئیس ستاد مدینه سازمان حج و زیارت افزود: 30 هزار زائر ایرانی در قالب 250 کاروان مدینه قبل تا چهارشنبه 10 مهر ماه وارد مدینه منوره می‌شوند.

رئیس ستاد مدینه سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه دوشنبه اول مهر ماه 92، مدینه منوره با بیش از 14 هزار و 200 زائر، بیشترین زائر ایرانی را در خود جای می‌دهد، اظهار داشت: نخستین گروه زائران حج 92، شنبه 30 شهریور ماه مدینه منوره را ترک می‌کنند و با حضور در مسجد شجره، مُحرم شده و به سمت مکه مکرمه حرکت خواهند کرد.

فرهمند درباره زمان خروج آخرین کاروان زائران مدینه قبل از مدینه نیز گفت: آخرین کاروان زائران مدینه قبل در روز چهارشنبه 17 مهر ماه برای انجام اعمال عمره تمتع، مدینه را ترک کرده و عازم مکه می‌شود. به این ترتیب مدینه در روز پنج‌شنبه 18 مهر ماه 92 خالی از زائر ایرانی است.

گفتنی است، تاکنون (27 شهریور ماه) 9 هزار نفر از 64 هزار زائران ایرانی به مدینه منوره مشرف شده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار