سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 128343
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » رستمیان هم پای کار آمد/ نماینده دلفان و سلسله در مجلس هم پیگیر حل مشکلات آرمان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛
به گزارش سلام دلفان، پس از تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به وزیر اقتصاد و انتشار مشکلات بوجود آمده موسسه آرمان در لرستان و شهرستان دلفان در رسانه ها و درخواست ...

به گزارش سلام دلفان، پس از تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به وزیر اقتصاد و انتشار مشکلات بوجود آمده موسسه آرمان در لرستان و شهرستان دلفان در رسانه ها و درخواست پیگیری مخاطبین سلام دلفان از نماینده مردم دلفان وسلسله در مجلس کانال نماینده مردم دلفان و سلسله از پیگیری رستمیان در راستای رفع مشکلات موسسه آرمان خبر داد که متن آن در ذیل می آید


به دنبال مشکلات موسسه آرمان در استان لرستان مجمع نمایندگان این استان پیگیری های خود را جهت احقاق حقوق سپرده گذاران این موسسه به کار بست. در این راستا طبق توافقی که بین نمایندگان استان لرستان انجام گرفت جهت پیگیری مستمر سپرده گذاران این موسسه بنا شد در دو نوبت به وزیر اقتصاد تذکر داده شود که در سری نخست گروه اول نمایندگان استان لرستان در هفته گذشته به وزیر اقتصاد تذکر دادند و در هفته پیش رو گروه دوم نمایندگان استان از جمله نماینده مردم شریف سلسله و دلفان در خصوص احقاق حق سپرده گذاران این موسسه به وزیر اقتصاد تذکر خواهند داد.
 بخشی از نامه اعتراض آمیز رستمیان به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر طیب نیا وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی:

امروز با یک پدیده نگران کننده به نام ورشکستگی موسسه های پولی، اعتباری غیر مجاز مواجهیم.
جناب وزیر!
لطفا بفرمایید:

اول اینکه: اگر این موسسات غیر مجازند پس چرا آزادانه فعالیت می کنند؟
چرا بعد از اعلام ورشکستگی موسسه های غیر مجاز ثامن الحجج، کاسپین، میزبان و چند موسسه دیگر فکری به حال سایر موسسات غیر مجاز مثل آرمان نکردید؟

دوم:چرا موسسه بدون مجوز آرمان توانست بدون هیچ گونه نظارتی در بازار پولی کشور فعالیت کند.چرا بعد از ادغام در موسسه مجوزدار توسعه که زیر نظر بانک مرکزی نیز می باشد; این بانک از یکی از وظایف اصلی خود که صیانت از اموال سپرده گذاران است طفره می رود.تکلیف مالباختگان این موسسه و سایر موسسات مشابه چه می شود و چرا وزارت اقتصاد در این زمینه ورود نمی کند؟
سوم: آیا بیان یک تذکر غیر شفاف توسط بانک مرکزی به عنوان بزرگترین بنگاه پولی و مالی کشور به سپرده گذاران موسسه آرمان کافی و بازدارنده است؟

چهارم: عوامل بنیادین و پشت پرده و لابیگران این موسسات چه کسانی هستند که چنین آزادانه یکی پس از دیگری کلاه مردم بیچاره را بر می دارند؟ عزم قوای مجریه و قضائیه در برخورد با این پدیده شوم جدی نیست. چرا؟ امروز چه کسی باید جوابگوی سپرده گذاران نگران این موسسه باشد؟

  1. نویسنده دیدگاه: الفتی
    خرداد ۱۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۰:۴۲

    ماشالله آخرش عطارمهری و احدپیری اجازه دادند که نماینده تذکرشو بده

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار