سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12839
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » لطفا دیگر نگویید«مرگ بر آمریکا»!
Print This Post
سلام دلفان- خواهر زن محمدرضا خاتمی در صفحه فیسبوک خود نوشت که «شعار مرگ بر آمریکا» را از لیست شعار رسمی کشور و از بلندگوهای نماز جمعه و غیره حذف کنیم. به ...

سلام دلفان- خواهر زن محمدرضا خاتمی در صفحه فیسبوک خود نوشت که «شعار مرگ بر آمریکا» را از لیست شعار رسمی کشور و از بلندگوهای نماز جمعه و غیره حذف کنیم.خواهر زن محمدرضا خاتمی در صفحه فیسبوک خود نوشت که «شعار مرگ بر آمریکا» را از لیست شعار رسمی کشور و از بلندگوهای نماز جمعه و غیره حذف کنیم.

به گزارش فرهنگ نیوز ، درحالی که امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانست، نعیمه اشراقی، خواهرزن محمدرضا خاتمی در صفحه فیسبوک خود نوشت که «شعار مرگ بر آمریکا» را از لیست شعار رسمی کشور و از بلندگوهای نماز جمعه و غیره حذف کنیم.

اشراقی در ادامه این پست می‌نویسد: این به معنی پشتیبانی از سیاست‌های آمریکا نیست بلکه به افتخار ورود به دنیای دیپلماسی جدید و گفتمان صلح‌جویانه و قهرمانانه است.

مقام معظم رهبری در دیداری که اخیراً با فرماندهان سپاه پاسداران داشته است فرمودند: با مسئله‌ای که سال‌های پیش نرمش قهرمانانه خواندم موافقم چراکه این حرکت در مواقعی بسیار خوب و لازم است اما با پایبندی به یک شرط اصلی.

مقام عظمای ولایت درک ماهیت طرف مقابل و فهم صحیح هدف‌گذاری او را، شرط اصلی استفاده از تاکتیک نرمش قهرمانانه اعلام کردند و افزودند: یک کُشتی‌گیر فنی نیز برخی مواقع بدلیل فنی نرمش نشان می‌دهد اما فراموش نمی‌کند حریفش کیست و هدف اصلی او چیست؟

نعیمه اشراقی چندی پیش به بهانه اعتراض به کالاهای چینی تصویری از میزکار خود منتشر کرده بود که بر روی آن پرچم ایران به طور وارونه قرار گرفته بود.

 1. نویسنده دیدگاه: معصومه ابتکار
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۱۰

  زندانیان 88 حقیقت را فدای مصلحت نکردند

  نسیم دل انگیز آزادی که این روزها بیشتر به مشام می رسد حاصل صبوری و استقامت صدها انسان آزاده است که برای آینده ایران دل نگران بودند و حقیقت را فدای مصلحت خود نکردند. ا
  نسان های بزرگ را همه در این دوران شناختیم . قدر و منزلت همه این عزیزان را بدانیم.
  با تدبیر و امید است که اندک اندک جمع یاران می رسد… خدا را شکر.

 2. نویسنده دیدگاه: علی
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۱۴

  نوه ی امام دیگه.و غیر از این نیز انتظاری نمیره. به نظرم جسارت و شجاعت را از اون بزرگوار به ارث برده اند.
  خانم اشراقی مغز ما خیلی وقتهاست که منجمد شده است.
  درود و دوصد سلام به خانم اشراقی

 3. نویسنده دیدگاه: شاهكار
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۰۴

  شما تا كي ميخوايد رويه تونو ادامه بديد
  جناب جليلي رأي نياوردن ولي هنوز تو توهم “مقاومت” هستيد
  در كشور نسيم “نرمش قهرمانانه” دميده
  راجع به خانم نعيمي هم مهم تبار نسبي ايشونه نه نسبت سببي بنابراين براي تخريب خاتمي ( البته از ديد بسته خودتون) بجاي ذكر عنوان “نوه امام” ميگيد “خواهر زن خاتمي”!
  بسه اين روش نخ نماي پوسيده!
  آخه خدا وكيلي خواهر زن محمدرضا خاتمي چه ربطي به خاتمي داره در جايي كه اون نوه امامه و خون امام تو رگهاش جريان داره!
  لطفا حذف نفرماييد دوستان هميشه “پايدار”

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار