سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12875
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » هفته دفاع مقدّس را باید یک “عید” دانست/ اشاره به موضوع انتخاب شهردار
Print This Post
حجّت الاسلام مرادیانی در خطبه های نمازجمعه عنوان کرد؛ (4نظر)

اگر نتیجه هشت سال دفاع مقدس را در نظر بگیریم باید بگوییم که هفته دفاع مقدّس واقعاً یک عید است، عید عزت و پیشرفت و مأیوس شدن دشمنان اسلام از ضربه زدن به ملت. عید پیشرفت های شگفت انگیز علمی و صنعتی.

سلام دلفان- امام جمعه دلفان “هشت سال دفاع مقدّس” و جدا نشدن حتی یک وجب از خاک کشور را دلیلی بر حقانیت شیعه و اسلام ناب عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان حجّت الاسلام سیّدجعفر مرادیانی در خطبه های نمازجمعه این هفته 29 شهریور با تبریک هفته دفاع مقدّس به خانواده های شهدا و ایثارگران و گرامیداشت یاد امام ره و شهدای هشت سال دفاع مقدّس، این هفته را یادآورحمله دنیای کفر به سرزمین مقدس ایران دانست و گفت: اگر نتیجه هشت سال دفاع مقدس را در نظر بگیریم باید بگوییم که هفته دفاع مقدّس واقعاً یک عید است، عید عزت و پیشرفت و مأیوس شدن دشمنان  اسلام از ضربه زدن به ملت. عید پیشرفت های شگفت انگیز علمی و صنعتی.

وی ادامه داد: البته ما در آن دوران، خسارت های ظاهری زیادی دیدیم؛ بیش از 200 هزارنفر از بهترین های مملکت به شهادت رسیدند، ویرانی خانه های مردم، مشکلات اقتصادی، امنیتی برای کشور بوجود آمد، امّا باید نتیجه نهایی را در نظر گرفت و دید که چه کسی زیان و چه کسی سود برده است. کشته های ما شهید هستند- درست است که به داغ و فراغ آنها مبتلا شدیم- اما آنها به “رزق عندالربّ” نائل شدند. آنهایی هم که خانه هایشان خراب شد ضرر نکردند چون در راه خدا بود و چندین برابر آن را از خدا پاداش خواهند گرفت.

 حجّت الاسلام مرادیانی با بیان اینکه هر کس از دیدگاه خودش این 8 سال را بررسی و درباره آن اظهارنظر می کند می کند گفت: بنده اعتقادم این است که 8 سال دفاع مقدس دلیلی بر حقانیت شیعه و اسلام ناب است.

وی با اشاره به ورود اکثر کشورهای جهان به جنگ علیه  ایران و کمک همه جانبه به صدام خاطرنشان کرد: اگرمحاسبه دنیوی و مادی انجام دهیم باید در طول هشت سال جنگ، چندین بار کل ایران زیر و رو می شد امّا برخلاف همه جنگ های قبلی که بیش از سه ملیون کیلومتر از خاک این کشور جدا شد، در این جنگ هشت سال زور زدند و نتوانستند یک وجب از خاک کشور را جدا کنند. دلیل آن نیز فرهنگ شیعه، عشق به شهادت توسل به اهلبیت علیهم السلام و توکل به خدا است.

وی افزود: رمز موفقیّت ایران در دفاع مقدّس ایمان به خدا بود و این بزرگ ترین درسی است که ما می توانیم از دفاع مقدّس بیاموزیم. دشمنان هم این را فهمیده اند و الان خیلی تلاش می کنند که این را از ما بگیرند و جوانان را نسبت به فرهنگ اسلام ناب و تشیع و اهلبیت بدبین کنند.

 امام جمعه دلفان در ادامه خطبه ها با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، آن را یک جشن ملّی عنوان کرد و چند نکته را متذکر شد.

وی گفت: والدین هنگام تهیّه نوشت افزار برای فرزندانشان دقّت لازم را به خرج دهند زیرا برخی  از آنها پیام های فرهنگی منفی دارند و مروج فرهنگ بیگانه هستند و فرزندان معصوم ما را علاقه مند به فرهنگ بیگانه می کنند.

وی با ابراز خرسندی از عمل برخی تولیدکنندگان در تولید نوشت افزار های بومی و اسلامی، از برگزاری نمایشگاه ارائه این محصولات در آینده خبر داد.

وی همچنین دست اندرکاران آموزش و پرورش را مورد خطاب قرار داد و گفت: به پرورش و تربیت دانش آموزان توجّه ویژه ای داشته باشید. در تمام مدارس نمازجماعت برگزار شود، مراکز مشاوره و پاسخ به شبهات دینی وجود داشته باشد، زیرا دشمنان روی این مسئله  زیاد کار می کند و ما باید دانش آموزانمان را واکسینه بکنیم.

مرادیانی در پایان به موضوع انتخاب شهردار در هفته گذشته اشاره کرد و با قدردانی از زحمات شهردار فعلی اظهار داشت: افراد زیادی این توانایی را در خودشان دیدند که می توانند شهردار بشوند و بیش از سی نفر اعلام آمادگی کردند و این از جهتی جای خوشحالی دارد که در شهر ما این تعداد از افراد این توانایی را در خود می بینند که می توانند شهر را اداره کنند. و در نهایت آقای میرزایی به عنوان شهردار انتخاب شد. البته بین انتخاب ایشان و صدورحکم ایشان مدتّی زمان سپری می شود و ان شاء الله مسئولین بالادستی نیز به وظیفه قانونی و الهی خودشان در این زمینه عمل خواهند کرد.

وی اضافه کرد: آنگونه که شنیده ام؛ آقای میرزایی در دوران مسئولیتشان در بنیادمسکن چندبار مدیرنمونه شهرستان شده اند و اهل برنامه هستند. برای وی در سمت جدیدشان آرزوی موفقیت می کنیم.

 1. نویسنده دیدگاه: مهدی
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۵۱

  سلام حاج اقا
  ماکه تقدیروتشکری وحتی حکم مدیرنمونه از ایشان ندیدیم اگه هست بزنه داخل سایت تا همه ببینیم

  • نویسنده دیدگاه: سالار
   مهر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۹

   سید جان سید بزرگوار
   شنیدن کی بود مانند دیدن
   ایشان اهل برنامه نبوده بلکه اهل…..

 2. نویسنده دیدگاه: مخالف تبعض
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۲۷

  سيد جان شما در مبارزه با بدعت و فساد پيش قدم هستيد و ما سرباز شما هستيم ولي شما را به جدت قسم تحت تاثير فشارهاي جناح خاصي كه با زر و رانت عاقبت شهر نورآباد را تباه خواهند نمود قرار نگيريد و مواظب برنامه ها و نيات دنيوي و فاسد نماينده سابق باشيد كه در فرداي قيامت مديون هستيد. خدا نگهدارتان باشد

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۳:۰۳

  سید عزیز کاش اینطور دفاع نمی کردی

 4. نویسنده دیدگاه: سازندگان
  مهر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۲۶

  سلام سید جان بخدا دوست داریم ولی کاش سریع قضاوت نکنی
  ایشان کی مدیرنمونه شده که ما ندیدیم ونمیدونیم

 5. نویسنده دیدگاه: روستایی
  مهر ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۷

  باسلام وعرض احترام به امام جمعه محترم وارزشی شهرمان
  ایا اگه ایشان مدیرنمونه بوده پس چرا اکثر روستاهای اتیوند وکاکاوند ومیربگ در اوج محرومیت بسر میبرند وچرا کوچکترین اقدام بنیادمسکن در این روستاها دیده نشده
  از سیدمحترم خواهشمندیم که یک گروه حقیقت یاب به این روستاها بفرسته واوضاع را از نزدیک ببینند وگزارش کنند
  این مدیر فقط بر روی روستاهای نزدیک وهم باند خود کار کرده

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار