سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 129
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » یادداشت » نقش و اثر رسانه
Print This Post
                                                         به نام خدای حسین(ع) ان للحسین حراره فی قلوب المومنین لن تبرد ابدا.... این شب ها و روزها انس و جن مهیای عزای حسین(ع) می شوند و فرشتگان بالهای خود را ...

                                                         به نام خدای حسین(ع)

ان للحسین حراره فی قلوب المومنین لن تبرد ابدا….

این شب ها و روزها انس و جن مهیای عزای حسین(ع) می شوند و فرشتگان بالهای خود را مهمل اشک بر دردانه رسول می کنند تا حتی یک قطره اشک بر حسین (ع) بر زمین نریزد.ان شاالله در این ایام بیعتی مجدد با ارباب و مولایمان داشته باشیم.

اما بعد ، قرار شده چند خطی در مورد نقش و اثر رسانه در دنیای امروز بنویسم.همانطور که میدانید عصر امروز ، عصر رسانه است و حتما باز هم می دانید که رسانه ها در دنیای امروز به تاثیر گذار ترین ابزار دنیای مدرن مبدل شده اند.این تاثیرات چه در بعد داخلی و چه در بعد بین المللی فوق العاده است . از اینروست که برای ابراز نظرات ، نفوذ و اثر بر سیستمهای مختلف ، هم افزایی فکری و….باید از این ابزار استفاده کرد و راه گریزی از آن نیست.دلیل این امر نیز واضح است و آن عبارت از این است که هر عصری و زمانی ابزار خاص خودش را دارد و ابزار زمان ما رسانه است .اگر اندکی به اطراف خود و دنیایی که در آن زندگی می کنیم ، بنگریم شاهد سرمایه گذاری های کلانی در رسانه ها و تبلیغات هستیم که هر کدام در جهت ارائه نظرات خود و تحمیل آن بر دیگران هستند. در همین راستا و همینطور در راستای رشد و تعالی منطقه و شهرمان و رساندن صدای جوانان شایسته منطقه به مراکز تصمیم گیری و ارتقای سلامت فرهنگی و اجتماعی و… دوستان همدلی گرد هم جمع شده اند تا با تلاش ، همفکری در عین توکل از این ابزار در جهت رشد اجتماعی و فرهنگی خود و آنانی که دل در گرو عشقشان گذاشته اند استفاده کنند.

همزمانی مبارک این کار را با محرم به فال نیک می گیریم و از صاحب این ماه مدد می گیریم.

به امید پیروزی نهایی حق بر باطل

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار