سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 12963
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کارکرد به روز تلفن ثابت مشترکان لرستانی از طریق پیامک ارسال می شود
Print This Post

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: از این پس کارکرد به روز تلفن ثابت مشترکان این استان از طریق پیامک برای آنها ارسال می شود.

به گزارش سلام دلفان مسیب قبادیان در گفتگو با مهر اظهار داشت: با تمهیدات اندیشیده شده از این پس کارکرد به روز تلفن های ثابت مشترکان لرستانی از طریق پیامک برای آنها ارسال می شود.

وی بیان داشت: در راستای ارتقا خدمات الکترونیکی و تسهیل دسترسی مردم از این پس این امکان فراهم شده که مشترکان تلفن ثابت از کارکرد به روز تلفن ثابت خود از طریق پیامک مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان افزود: در این راستا مشترکان تلفن ثابت می توانند با ارسال پیامک حاوی کد شهرستان بدون صفر به همراه شماره تلفن ثابت خود به سامانه 30008075 از کارکرد به روز تلفن خود مطلع شوند.

قبادیان یادآور شد: الکترونیکی شدن خدمات ضمن کاهش هزینه های تهیه، چاپ و توزیع قبوض از ترددهای اضافه مردم به سطح شهر برای پرداخت قبوض نیز جلوگیری خواهد شد.

وی بیان داشت: در حال حاضر در هر دوره 615 هزار قبض تلفن ثابت و همراه در سطح استان صادر می شود که با حرکت به سمت خدمات الکترونیکی و پرداخت غیر حضوری می توان از هزینه های مربوط به صدور قبض به طور چشمگیری کاست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار