سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 130416
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سیلی موشکی سپاه به داعش، تنها گوشه‌ای از اقتدار دفاعی ایران اسلامی است
Print This Post
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس:

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: حمله و سیلی موشکی سپاه پاسداران به داعش تنها گوشه‌ای از اقتدار دفاعی ایران اسلامی است، اقتداری که به واسطه حضور مردم در صحنه و تکیه بر توان و دانش دانشمندان متعهد و متخصص ایرانی به دست آمده است.

رستمیان

به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان در گفت‌و‌گو با  تسنیم در سلسله، در مورد حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌های داعشی اظهار داشت: حمله موشکی ایران اسلامی به مواضع گروهک تروریستی داعش، آخرین توصیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به بدخواهان و دشمنانی است که پیشرفت و اقتدار ایران را نمی‌توانند نظاره‌گر باشند.

وی عنوان کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به داعش تنها گوشه‌ای از اقتدار دفاعی ایران اسلامی است، اقتداری که به واسطه حضور مردم در صحنه و تکیه بر توان و دانش دانشمندان متعهد و متخصص ایرانی به دست آمده است.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار موشکی جمهوری اسلامی اسلامی ایران سبب غرور ملی و مایه مباهات و افتخار است خاطرنشان کرد: تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی نشان‌گر حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در رفع تهدیدات است.

رستمیان عنوان کرد: بدون شک هر گروه و اشخاصی که بخواهند علیه امنیت ملت ایران حرکت مذبوحانه‌ای انجام دهند، با پاسخ قاطع و کوبنده نیروهای جان بر کف نظامی روبه‌رو خواهند شد.

وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس و لزم حضور حداکثری ملت ایران در این راهپیمایی، تصریح کرد: ملت ایران بار دیگر در این روز حماسه بزرگی خلق خواهد کرد و پاسخی دندان شکن به کسانی که می‌خواهند جنایت‌های اسرائیلی‌ها علیه ملت مظلوم فلسطین به فراموشی سپرده شود می‌دهند.

رستمیان افزود: مردم ایران اسلامی در راهپیمایی این روز، بار دیگر عظمت و قدرت نظام جمهوری اسلامی و اتحاد و همبستگی ملت ایران را به رخ جهانیان خواهند کشید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار