سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1326
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » پادوی سران فتنه در نورآباد: در انتخابات مجلس شرکت نکنید
Print This Post
تحرکات عقبه فتنه برای عدم شرکت مردم در انتخابات
یکی از حامیان فتنه در نورآباد که خود، تجربه های تلخی از حضور در عرصه های سیاسی شهر داشته، این روزها سعی می کند مردم را ترغیب به عدم شرکت ...

یکی از حامیان فتنه در نورآباد که خود، تجربه های تلخی از حضور در عرصه های سیاسی شهر داشته، این روزها سعی می کند مردم را ترغیب به عدم شرکت در انتخابات آتی مجلس کند.

به گزارش سلام دلفان وی در میان همفکران خود در شهر نیز از جایگاهی برخوردار نیست؛ تقریباً می توان گفت جایگاه وی در میان همفکرانش در نورآباد شبیه جایگاه کروبی در میان اصلاح طلبان است. همفکران وی که از درایت بیشتری در مسائل سیاسی برخوردار بودند در فتنه 88 وی را جلو انداختند و وی نیز دنیا و آخرت خودش را خرج سران فتنه کرد و با رفتاری که از خود نشان داد، برای همیشه، تبدیل به مهره ای سوخته گشت.

فرد مورد نظر که این روزها بدجوری جای خود را در عرصه سیاسی شهر- به واسطه اعمال افراط گونه خود- خالی می بیند؛ به فکر عقده گشایی علیه نظام و مردم برآمده و بدجوری خودش را به آب و آتش می زند. گفته می شود وی با حضور در مغازه ها و … ضمن حمایت از موسوی و کروبی و مظلوم جلوه دادن آنها، سعی می کند مردم را از حضور در انتخابات مجلس منصرف کند. همچنین گفته شده، وی با لحن تعجب آمیز و سرزنش گرایانه ای از مردم می پرسد آیا واقعاً شما در انتخابات مجلس شرکت می کنید؟

البته به دلیل اینکه فرد مورد نظر چهره منفوری در میان مردم دارد، اقداماتش مثل همیشه نتیجه عکس خواهد داد و حضور مردم دلفان در پای صندوق های رأی مشت محکم دیگری بر دهان وی و سایر فتنه گران خواهد زد.

گفتنی است؛ فرد مورد نظر در انتخابات سال 88 مسئولیت ستاد انتخاباتی یکی از فتنه گرها را بر عهده داشت.

ذکر این نکته الزامی است که رفتار وی را نباید به نام سایر هم حزبی هایش در شهر نیز نوشت؛ زیرا آنها از رفتار وی به شدت ناراضی هستند و همانگونه که عنوان شد، جایگاهی در بین آنان ندارد.

نکته :

– سلام دلفان در قبال نظرات مخاطبان، هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

– از کاربران گرامی خواهش می شود برای هر کدام ازمطلب سایت یک بار بیشترنظرشان را درج نفرمایند، در غیر اینصورت همه نظراتی که توسط یک کاربر درج می شود در ذیل همان نظر اول وی ،نمایش داده خواهد شد.

 1. نویسنده دیدگاه: احد شهبازی
  دی ۲۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۱۹

  با عرض سلام به خدمت مدیران و دست اندر کاران سلام دلفان.و اما در مورد شخص مورد نظرحامی فتنه. حکیمی گوید.پیش از آنکه بیننده ای.از تو عبرت گیردو شنونده ای از تو پند بردارد.از آنچه که با چشم خود می بینی.عبرت بگیر واز آنچه که با گوش خود میشنوی.پند بپذیر/و اینرا بداند که جایگاه.تفکر فتنه وسران فتنه و حامیانش در زباله دان تاریخ هست.

  (و به قول مقام عظمای ولایت آینده از آن حزب اللهی هاست)

 2. نویسنده دیدگاه: بهرام
  دی ۲۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۳۵

  این بار با سلامی به مراتب گرمتر
  اگر جسارت به ساحت قدسی شما عزیزان شفاف نباشد ، امکان دارد بفرمایید چرا صفحه درباره شما خالی است و مگس پر نمیزند ؟؟؟ معمولاً هر سایتی قبل از هر چیز باید خودش را معرفی کند تا مخاطب بداند با چه موجوداتی طرف است . اینطور نیست عزیزان شفاف تر از آب معدنی ؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   دی ۲۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۵۱

   باسلام. ان شاء الله به زودی این امر اتفاق خواهد افتاد.

   • نویسنده دیدگاه: بهرام رشیدیان
    دی ۲۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۳۲

    با سلام و احترام خدمت گرداننده با تقوی و ایثار گر سایت وزین سلام دلفان
    بنده هم امیدوارم با این اقدام کاملاَ اسلامی از سوی شما و امثال شما . تمام مشکلات ملک و ملت و مهم تر از آن مشکلات شما و امثال شما با مردمان این دیار که جملگی ارادتمند جنابعالی و امثال جنابعالی هستند مرتفع و به این ترتیب نام شما و تبار مبارک تان در تاریخ کره خاکی و بلکه تاریخ نظام آفرینش به نیکی هر چه تمامتر ثبت و ضبط شود و مزد این کارها ذخیره آخرت شما باشد .
    اطمینان دارم شما و امثال شما فقط و فقط به آخرت خود فکر میکنید و همه کارهای خوبی که انجام داده اید یا میدهید یا خواهید داد تنها و تنها با قصد قربت و با هدف نجات اسلام عزیز از چنگ ما و امثال ماست .
    شک نک که مادر گیتی چون شما نزاییده و نخواهد زایید .
    شما حرف ندارید .
    شما منبع سعادتی .
    خوش بحالتان و بدا به حال ما بدها .
    فعلاَ خدا حافظ .
    ای خوب و بی عیب و نقص .
    ای که در ردیف بهترین بندگان خدا قرار داری .
    تا بعد …..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار