سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13284
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 750 نمایشگاه کتاب در مدارس لرستان برپا می شود
Print This Post

750 نمایشگاه کتاب در مدارس لرستان برپا می شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مهر: معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان لرستان ازبرپایی 750 نمایشگاه کتاب در مدارس این استان خبر داد.

علی قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از برنامه های پیش بینی شده توسط معاونت پرورشی آموزش و پرورش لرستان برپایی نمایشگاههای کتاب در سطح 750 مدرسه این استان است.

وی با اشاره به زمان برپایی این نمایشگاههای کتاب در مدارس لرستان، افزود: این نمایشگاههای کتاب از ابتدای آبان ماه سالجاری در سطح مدارس لرستان برپا می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان لرستان با بیان اینکه اقدامات اولیه برای برپایی این نمایشگاهها در سطح مدارس انجام داده ایم، تصریح کرد: این مدارس شناسایی شده و زودی کار توزیع کتاب بین آنها برای برپایی این نمایشگاهها آغاز می شود.

قربانی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت مربیان مشاوره درسطح مدارس لرستان اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی جاری بیش از 600 مربی مشاوره در سطح مدارس لرستان فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی با بیان اینکه همچنین در حال حاضر یک مرکز مشاوره تحت نظر آموزش و پرورش لرستان در مرکز استان فعالیت دارد، افزود: این مرکز مشاوره روانشناختی خدمات لازم را به خانواده ها و همچنین دانش آموزان لرستانی ارائه می دهد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار