سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13293
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زنگ مقاومت و پايداری در مدارس نورآباد نواخته شد
Print This Post

در دومين روز از هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت و پايداری در مدارس شهرستان نورآباد نواخته شد.

به گزارش سلام دلفان  به نقل از مهر، فرماندار شهرستان نورآباد پیش از ظهر دوشنبه در مراسم صبحگاه دانش آموزی و زنگ مقاومت و پايداری در دبيرستان دخترانه معراج اين شهرستان با گراميداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس ملت ايران با مقاومت و پايداری كام شيرين متجاوزان برای تجزيه ايران را تلخ كردند.

رضا دريكوند با اشاره به اينكه كشور ما در طول هشت سال دفاع مقدس هزاران شهيد تقديم به انقلاب اسلامي کرده است، افزود : خيل عظيمي از اين شهدا همان دانش آموزاني بودند كه با جان و دل در جبهه های حق عليه باطل به نبرد با متجاوزان پرداختند.

وی دوران دفاع مقدس را برگرفته از فرهنگ سرخ حسيني دانست و بیان داشت: این دو واقعه در راستای نبرد كفر با اسلام و برای حقانيت فرهنگ ناب اسلامي به وقوع پيوسته است.

مدير آموزش و پرورش شهرستان نورآباد نيز در اين مراسم از شهيد فهميده به عنوان نماد شهادت طلبي دانش آموزان ياد كرد و افزود : در دوران دفاع مقدس هزاران دانش آموز با اينكه سن و سال كمي داشتند در جبهه های جنگ حضور پيدا کرده و با خون خود از خاک اين مرز و بوم پاسداری و حفاظت  كردند.

علي جهانيان افزود: عزت، سرافرازی و سربلندی امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مديون رشادت مرديهای رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار